Про включення квартир до службового житла

вносить голова Бобринецької районної ради

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ______________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від “___” _______ 2019 року                                                                   №____

Про включення квартир

до службового житла

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 118 Житлового кодексу Української РСР, статті 319 Цивільного кодексу України, Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними, затвердженого рішенням 21 сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 14 грудня 2018 року №336, рішення 37 сесії Бобринецької районної ради 6 скликання від 22 травня 2015 року №535 «Про створення службового приміщення для тимчасового проживання молодих спеціалістів, які будуть працювати в комунальних лікувальних закладах Бобринецького району», рішення 37 сесії Бобринецької районної ради 6 скликання від 22 травня 2015 року №536 «Про надання згоди Бобринецькій центральній районній лікарні на реконструкцію об’єкта спільної власності територіальних громад сіл та міста району»

1. Включити шість квартир квартирного житлового будинку, розташованого за адресою: __________________________ до службового житла, для тимчасового проживання молодих спеціалістів, які будуть працювати (працюють) в комунальних лікувальних закладах Бобринецького району, згідно переліку, що додається.

2. Дане службове житло надати в оперативне управління Бобринецькій центральній районній лікарні.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення та постійну комісію з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Голова районної ради                                                       О.ГАДЕМСЬКА

Додаток 1

до рішення 22 сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від ___ березня 2019 року №____

ПЕРЕЛІК