Про погодження розміщення пам’ятника

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ __________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від ___ __________ 2019 року                                                                        № ____

Про погодження

розміщення пам’ятника

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 08 вересня 2004 року № 1181 “Деякі питання спорудження (створення) пам’ятників і монументів”, враховуючи клопотання Благодійного фонду “Перемога”

1. Погодити розміщення пам’ятника на площадці перед адміністративною будівлею, що розташована за адресою: вул. Незалежності, 80, м.Бобринець, Кіровоградської області.

2. Рекомендувати представникам Благодійного фонду “Перемога” отримати дозвіл на спорудження пам’ятника відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                            О.ГАДЕМСЬКА