Про надання службової квартири №5 Алєксєєнко Людмилі Олександрівні

вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ _________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від __ _______ 2019 року                                                                        № ___

Про надання службової квартири №5

Алєксєєнко Людмилі Олександрівні

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Житлового кодексу Української РСР, Цивільного кодексу України, Положення про порядок надання службових приміщень і користування ними, затвердженого рішенням двадцять першої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 14 грудня 2018 року №336

1. Надати АЛЄКСЄЄНКО Людмилі Олександрівні, сестрі медичній дерматологічного кабінету поліклініки Бобринецької центральної районної лікарні, на склад сім’ї із двох осіб (дочка) для тимчасового проживання на час виконання службових обов’язків службову квартиру №5 загальною площею 31,0 кв.м квартирного житлового будинку, розташованого за адресою: м.Бобринець, провулок  Порика, 8.

2. Бобринецькій центральній районній лікарні видати наказ про надання службової квартири №5 квартирного житлового будинку, розташованого за адресою: м.Бобринець, провулок Порика, 8.

3. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації видати ордер на службову квартиру №5 загальною площею 31,0 кв.м квартирного житлового будинку, розташованого за адресою: м.Бобринець, провулок  Порика, 8 АЛЄКСЄЄНКО Людмилі Олександрівні, сестрі медичній дерматологічного кабінету поліклініки Бобринецької центральної районної лікарні.

4. Надати згоду на реєстрацію місця проживання Алєксєєнко Людмили Олександрівни та членів сім’ї у квартирі №5 квартирного житлового будинку, розташованого за адресою: м.Бобринець, провулок Порика, 8.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА