Вшановано пам'ять Віктора Чміленка - Героя Небесної Сотні

Сьогодні, у День Гідності та Свободи працівниками районної ради та районної державної адміністрації на чолі із головою районної ради Оленою Гадемською та керівником апарату райдержадміністрації Галиною Карповою вшановано пам'ять нашого загиблого земляка, активного учасника Революції гідності, Героя України Віктора Чміленка. Оленою Антонівною та Галиною Юріївною було здійснено покладання квітів до пам’ятної дошки на честь загиблого Героя України, яка розташована на приміщенні школи, де вчився Віктор Чміленко.

Цього ж дня, головою районної ради Оленою Гадемською разом з  керівником апарату райдержадміністрації Галиною Карповою, начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петром Панібратцем, спільно з головою Сугокліївської сільської ради Галиною Кулікович та фермером Віктором Фроловим було вшановано світлу пам’ять Героя Небесної Сотні Віктора Чміленка покладанням квітів на його могилу у селі Борисівка Бобринецького району. Представники від органів влади та місцевого самоврядування також поспілкувалися із родиною загиблого Героя Небесної Сотні та обговорили нагальні питання з життя сім’ї Віктора Чміленка.