Постійні комісії районної ради розпочали свою роботу

14 березня відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури і спорту під головуванням Лариси Цесарської. Окрім членів комісії, у засіданні взяли участь голова районної ради Олена Гадемська та заступник голови районної ради Наталія Сабліна.

Депутати зібралися з метою обговорення питань порядку денного чергової сесії районної ради, яка відбудеться 21 березня.

Заслухавши доповідачів, депутати погодили внесення наступних питань на 16 сесію районної ради:

-  про результати виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобринецького району на 2014-2017 роки за 2017 рік;

-   про затвердження програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобринецького району на 2018-2022 року;

-  про затвердження тимчасового Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти;

-  про надання згоди на передачу в оренду нерухомого майна (нежилих будівель, споруд, приміщень) спільної власності територіальних громад сіл та міста району Бобринецькій міській раді;

-  про звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

Питання про затвердження плану заходів щодо організації створення опорних закладів Бобринецького району Кіровоградської області та модернізацію навчальних закладів членами комісії вирішено не вносити на розгляд пленарного засідання 16 сесії районної ради.