Загальна інформація

Голова райради прийняла участь в обласній сесії

21 вересня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у пленарному засіданні двадцятої сесії Кіровоградської обласної ради сьомого скликання.

Обласні депутати обговорили та прийняли відповідні рішення по 40 питаннях порядку денного, серед яких 5 депутатських запитів.

Серед важливих -  рішення про доповнення Програми енергоефективності Кіровоградської області на 2017-2020 роки, у частині реалізації Програми "Зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів на об’єктах спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області".

22 вересня - День Партизанської слави!

Щороку 22 вересня, у День партизанської слави, ми вшановуємо учасників партизанського руху, тих, хто наближав Велику Перемогу, проводячи героїчну боротьбу у ворожому тилу.
Плине час, однак пам’ять про зроблене вами у часи страшної війни житиме вічно. Важливо, що пам’ять про це, єднає людей різних поколінь, адже безсмертний подвиг партизанів та підпільників назавжди буде для кожного з нас прикладом патріотизму, незламного духу та безмежної любові до рідної землі.

Сердечне спасибі вам, сивочолі ветерани, за право жити у вільній країні, виховувати дітей, будувати нові перспективи. Зичимо кожній родині здоров’я, достатку, щастя і головне – мирного неба над головою!

Нехай квітне і примножує свої багатства держава. Нехай  спільні успіхи додають наснаги працювати на благо людей для щасливого майбутнього рідної Бобринеччини і всієї України! Зі святом!

З повагою,

Голова

районної ради

Олена Гадемська

Голова районної

державної адміністрації

Олег Тертичний

Відбулася нарада з питань легалізації праці

20 вересня голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний та його заступники прийняли участь у нараді щодо заходів, спрямованих на удосконалення роботи з легалізації праці.

Нараду провели заступник начальника Управління Держпраці у Кіровоградській області Оксана Харченко, начальник відділу з питань експертизи умов праці Олена Хіміч. На нараді були присутні начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови сільських рад району, представники управління соціального захисту населення та районного управління Пенсійного фонду України, представники середнього та малого бізнесу.

Представників аграрного бізнесу цікавило питання, чи інспектор праці повідомляє про проведення перевірки, яким чином проводиться перевірка, які документи повинні бути надані, яка відповідальність є за недопущення інспектора до перевірки. Актуальним було і питання щодо стажування працівника.

Оксана Харченко наголосила, що жоден із працівників не має працювати неоформленим, так як відповідно до чинного законодавства використання неоформленої праці тягне за собою накладення штрафних санкцій в розмірі 30 мінімальних заробітних плат за 1 неоформленого працівника, і на сьогодні складає 111 690 гривень. За недопущення інспектора накладається штрафна санкція в розмірі 100 мінімальних заробітних плат, і на сьогодні ця сума складає 372 300 гривень. Недопущенням інспектора вважається навіть не надання документів за складеною вимогою при проведенні інспекційного відвідування.

Щотижнева онлайн-нарада в райдержадміністрації

17 вересня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Під час апаратної наради розглядалися наступні питання:

- про стан виконання ремонтно-будівельних робіт на дорогах місцевого значення у 2018 році;

- про поліпшення інвестиційного клімату в Кіровоградській області.

Крім того, голова облдержадміністрації звернув увагу на питання щодо підтримки військових частин, які дислокуються на території області. Він зауважив, що завдання місцевих органів влади – тримати руку на пульсі потреб військових, знати, яка їм потрібна допомога і що зробити для вирішення цих питань. Адже військовослужбовці мають відчувати підтримку і суспільства, і влади.

У ході апаратної наради голова обласної ради Олександр Чорноіваненко повідомив, що протягом 11-14 вересня в Одеській області відбулася нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування України. У переліку питань, що розглянули на нараді, було питання медичної реформи. Олександр Чорноіваненко наголосив керівникам територій на тому, що не потрібно зволікати з перетворенням медичних установ другого і третього рівнів на некомерційні підприємства.

Всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування

В Одеській області проходить Всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування, в якій спільно з головою Кіровоградської обласної ради Олександром Чорноіваненком та головами районних рад Кіровоградської області бере участь голова Бобринецької районної ради Олена Гадемська.

Нарада-семінар проходитиме протягом 11-14 вересня. Кожного дня представники органів місцевого самоврядування розглядатимуть по одній темі та обмінюватимуться досвідом. Організатором заходу є Українська асоціація районних та обласних рад.

Теми дня:

11 вересня – «Головні гравці головної реформи країни»;

12 вересня – «Актуальні галузеві реформи: освіта та медицина»;

13 вересня – «Ресурси органів місцевого самоврядування»;

14 вересня – «Обмін досвідом органів місцевого самоврядування».

У рамках наради-семінару будуть проведені дебати «Навіщо громадам об’єднуватися», що організовує Проект DESPRO, а також фахові майстерні на тему бюджетної політики та загальної теми про реформу ОМС, Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Спікерами виступлять представники міжнародних організацій, фахові українські та міжнародні експерти, високопосадовці центральних органів влади та парламентарії.

Підвищували кваліфікацію з питань корупції

З 4 по 6 вересня 2018 року у Державному навчальному закладі "Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Кіровоградської обласної державної адміністрації" відбувся семінар за темою "Актуальні питання реалізації чинного законодавства з питань запобігання та виявлення корупції".

Участь у семінарі прийняла уповноважена з питань запобігання та виявлення корупції Бобринецької районної ради Любов Гончаренко.

На семінарі висвітлювались питання корупційних ризиків в діяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування, участі громадських організацій у виявленні та протидії корупції, декларування майна, доходів та зобов’язань фінансового характеру та антикорупційної стратегії.

Протягом навчання слухачі мали можливість поставити свої питання представникам прокуратури Кіровоградської області, головного управління юстиції та ГУ ДФС у Кіровоградській області.

Відбулася щотижнева онлайн-нарада

4 вересня заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Під час апаратної наради голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко підкреслив, що з 1 вересня 2018 року першачки навчаються за концепцією "Нової української школи". Діти вчитимуться 12 років за новітніми методами викладання. За словами Сергія Кузьменка, реформа має на меті отримати соціалізованого, комунікабельного випускника, який володітиме декількома мовами, сучасними технологіями, зможе вступати в кращі українські та іноземні вузи.

Також проінформовано про удосконалення підходів щодо підготовки, оцінювання та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізуються за рахунок коштів ДФРР. Зокрема, встановлено чіткі терміни відбору проектів у регіонах, що триватиме з 15 січня по 1 травня, визначено мінімальну кошторисну вартість таких проектів. Вартість нового будівництва, реконструкції, капремонту та переоснащення стартує від 5 млн. гривень. Для інших проектів, що стосуються зокрема придбання - від 1 млн. гривень.

Заступник голови ОДА Світлана Лобанова повідомила про благодійний фестиваль для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Мама + Я», який відбудеться в Ковалівському парку 10 вересня 2018 року. Захід на Кіровоградщині проводитиметься вперше, участь у ньому візьмуть 1,5 тисячі дітей з усієї області.

Серпнева конференція освітян

31 серпня 2018 року у великому залі районної ради відбулася конференція освітян району, яка була присвячена 100-річчю від дня народження В.О. Сухомлинського та його ідеям.

В роботі конференції взяли участь голова районної ради Олена Гадемська,  голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, депутати райради Сергій Бергер та Сергій Німенко, начальник районного відділу освіти райдержадміністрації Олексій Різун, працівники районного методичного кабінету, директори, заступники і вчителі навчальних закладів, голови профкомів.

Директорами шкіл була представлена педагогічна виставка “Освіта Бобринеччини – 2018”, яка увібрала в себе навчально-виховні плани та педагогічні практики окремих районних шкіл.

Голова районної ради Олена Гадемська привітала вчителів із початком нового навчального року та висловила вдячність за терпіння, мудрість, сумлінність у виконанні високої місії – виховання підростаючого покоління та побажала педагогам здоров’я, благополуччя, старанних, вдячних учнів і справжніх відкриттів та наукових перемог.

У своїй доповіді начальник районного відділу освіти райдержадміністрації Олексій Різун закцентував увагу на здобутках освітньої галузі у 2017-2018 навчальному році та визначив пріоритети і завдання на новий навчальний рік.

Учителів також привітали голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, депутати районної ради Сергій Бергер та Сергій Німенко.

Керівники району привітали з початком трудової діяльності п’ятьох молодих педагогів Бобринеччини та урочисто вручили їм трудові книжки.

Під час роботи конференції працювали три методичних студії, де педагоги Бобринеччини обговорювали актуальні питання галузі освіти району.  Із тематичними номерами перед присутніми виступили вихованці Костомарівської сільської школи.

Відбулася 19 сесія районної ради

Сьогодні, 29 серпня, відбулася чергова дев’ятнадцята сесія районної ради сьомого скликання. Засідання провела голова Бобринецької районної ради Олена Гадемська.

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, заступник голови райдержадміністрації Людмила Сопільняк, міський голова Валерій Сніжко, виконавчий апарат районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники прокуратури, міліції, сільські голови територіальних громад району.

У ході пленарного засідання було розглянуто 9 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

В результаті своєї роботи депутати заслухали  першого заступника керівника Новоукраїнської місцевої прокуратури Максима Кобзаренка про інформацію про результати діяльності Бобринецького відділу Новоукраїнської місцевої прокуратури за І півріччя 2018 року. Інформуючий навів статистичні дані по різних напрямках діяльності прокуратури.  Після виступу депутати задавали доповідачу питання, після чого прийняли рішення взяти до відома інформацію керівника Новоукраїнської місцевої прокуратури.

Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №272 “Про районний бюджет на 2018 рік” на пленарному засіданні інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Людмила Нестеренко.

На пленарному засіданні 19 сесії районної ради депутати розглянули ряд кадрових питань. Так, районні обранці прийняли рішення погодити призначення на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бобринецької районної ради Яновської Ірини Василівни,  та звільнити з посади головного лікаря КЛЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Кубенко Наталію Володимирівну, у зв’язку із закінченням строку дії контракту.

Також, розглянуто питання про створення комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради та питання про створення освітнього округу, визначення опорного закладу загальної середньої освіти та реорганізацію навчальних закладів.

Під час засідання сесії пройшло обговорення питання про передачу бюджетних установ (об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району), їх приміщень та майна у власність Бобринецькій міській раді. Стосовно цього питання депутати ухвалили альтернативне рішення, підготовлене постійною комісією з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Наостанок, депутатами районної ради було заслухано звіт голови Бобринецької районної ради за період повноважень 2017 року.

За результатами пленарного засідяння 19 сесії районної ради сьомого скликання прийнято рішення з 8 питань порядку денного.

Відбулися засідання бюджетної комісії

28 та 29 серпня, під головуванням Юрія Крутька відбулися засідання постійної комісії  з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Члени комісії розглядали шість питань порядку денного, запропонованих до розгляду на черговій 19 сесії районної ради сьомого скликання.

Всі питання порядку денного депутати розгдянули та прийняли відповідні рішення.

Працювала постійна профільна комісія райради

27 серпня відбулося засідання постійної комісії Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян, адміністративно-територіального устрою, яке провела голова комісії Зоя Секрет.  У засіданні прийняли участь голова районної ради Олена Гадемська та заступник голови районної ради Наталія Сабліна.

Депутатами розглядалися наступні питання порядку денного:

- про погодження призначення на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бобринецької районної ради Яновської Ірини Василівни;

- про звільнення з посади головного лікаря комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради Кубенко Наталії Володимирівни;

- про створення комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради;

- про створення освітнього округу, визначення опорного закладу загальної середньої освіти та реорганізацію навчальних закладів;

- про інформацію про результати діяльності Бобринецького відділу Новоукраїнської місцевої прокуратури за І півріччя 2018 року.

- про звіт голови Бобринецької районної ради за період повноважень 2017 року.

Всі питання порядку денного внесено на розгляд чергової 19 сесії районної ради сьомого скликання.

Святкували День Незалежності України

24 серпня, на СК «Олімпієць» жителі Бобринецького району святкували День Незалежності України. Заходи відзначались з патріотизмом та любов’ю до Батьківщини. Адже незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

На початку урочистостей до вітального слова були запрошені голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, міський голова Валерій Сніжко.

Олена Гадемська привітала усіх зі святом та побажала жителям району міцного здоров’я, щастя, добра, миру, щедрої долі, невичерпного оптимізму, любові та добробуту в кожному домі!

Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження.

Відзнаки Президента України “За участь в антитерористичній операції” отримали військовослужбовці та волонтери Бобринеччини: капітан Олександр Алексеєнко, старшина Сергій Щербина, старший солдат Микола Вінтоняк, молодший сержант Сергій Гербовець, солдат Олександр Давидович, молодший сержант Володимир Затьора, молодший сержант Сергій Зозуля, старший сержант Володимир Короїд, сержант Володимир Макуха, молодший сержант Володимир Остапенко, старший солдат Костянтин Паламарчук, молодший сержант Олександр Пірогов, рядовий Микола Розмириця, солдат Костянтин Секрет та рядовий Віктор Спіцин.

Відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації за особисту мужність і самопожертву, виявлені за свободу і цілісність нашої держави, з нагоди 27-ї річниці проголошення незалежності України голова районної ради Олена Гадемська та голова районної державної адміністрації Олег Тертичний відзначили Подякою облдержадміністрації учасника АТО Івана Науменка.

Керівники району вручили Грамоти Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградської обласної ради, Бобринецької районної ради та районної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток району, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди 27-ї річниці Незалежності України найкращим представникам нашого району.

Після закінчення промов та нагороджень відбувся святковий концерт, підготовлений працівниками районного Будинку культури та колективами від громад району й міста.

Детальніше: Святкували День Незалежності України

Урочистості до Дня Державного Прапора України

23 серпня, на площі біля адмінбудинку відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, участь у яких взяли працівники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадські та ветеранські організації, військовослужбовці та актив району.

Під звуки Державного Гімну було урочисто піднято  Державний Прапор України.

З вітальною промовою та поздоровленнями звернувся до присутніх голова Бобринецької районної державної адміністрації Олег Тертичний.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих учасників АТО.

Після урочистостей, відбулася хода пам’яті полеглих борців за територіальну незалежність України.

Представниками від органів влади та місцевого самоврядування, військовослужбовцями та громадськими активістами було здійснено покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату, вшановано пам’ять загиблих вчителів та учнів, воїнів-афганців й чорнобильців, Героя Небесної Сотні Віктора Чміленка та полеглих під час проведення АТО військовослужбовців.

На завершення, на території Свято-Миколаївського храму, керівники району поклали квіти до пам’ятного хреста захисників територіальної цілісності України від району “Арки пам’яті”.

Вічні пам’ять та шана героям!

Працювала освітянська комісія

23 серпня відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури і спорту під головуванням Лариси Цесарської.

Депутати розглядали  4 питання. Всі питання членами комісії вирішено внести на розгляд пленарного засідання 19 сесії районної ради.

Крім того, на засіданні розглянуто лист районної державної адміністрації стосовно ініціювання нагородження спільною Грамотою Кіровоградської обласної ради та Кіровоградської обласної державної адміністрації та представлення до присвоєння звання “Заслужений працівник культури України” Двірної Людмили Василівни.

Вітаємо зі святами!

Шановні жителі Бобринеччини!

Щиро вітаємо вас з визначними датами – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України.

Нелегкою була дорога українського народу до того незабутнього дня, коли втілилася у життя національна ідея. До цієї славетної дати йшло багато поколінь наших предків, які відважно та невтомно боролися за самостійну державу та її майбутнє. На жаль і сьогодні доводиться нам відстоювати  суверенітет, цілісність території, інтереси рідної країни. Маємо гідно пережити ці важкі часи і в єднанні, ціною спільних надзусиль захистити Незалежність, наше право бути повноцінними господарями на своїй українській землі.

Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Прапор є уособленням усіх здобутків та перемог нашого народу на шляху до самостійності України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю українців. Хай у ці дні над будівлями майорить державний стяг та наповнює серця патріотизмом, гордістю за наш волелюбний народ.

Нехай ці свята наповнять ваші серця гордістю за нашу державу, вселять надію на краще майбутнє, додадуть сили і наснаги у досягненні великої мети – розквіту нашої Батьківщини.

Зичимо вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, щедрої долі, невичерпного оптимізму, любові та добробуту в кожному домі!

З повагою,

Голова

районної ради

Олена Гадемська

Голова районної

державної адміністрації

Олег Тертичний

Дочірні категорії

Архів протоколів сесій районної ради 6 скликання

До уваги громадян