Загальна інформація

Урочисто вітали працівників культури району

8 листопада, до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, в залі районної дитячої школи мистецтв відбувся святковий концерт. З професійним святом привітали присутніх заступник голови районної ради Наталія Сабліна, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Лариса Гребень.

Наталія Сабліна зазначила, що всі працівники культури, а це колективи будинків культури району, музею, бібліотек, викладачі, аматори та народні майстри - формують культурне обличчя Бобринеччини. Завдяки їх старанній праці наш степовий район з кожним роком стає цікавіше та креативніше.

До її слів приєдналися перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Лариса Гребень, директор районної дитячої школи мистецтв Володимир Димченко та військовий комісар Микола Капітоненко. Вони подякували працівникам культури за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

За сумлінну працю, особистий внесок у розвиток культурної сфери району та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради були нагороджені кращі працівники: Ніна Матюхіна - керівник квартету “Магія” районної дитячої школи мистецтв, Володимир Литвак – самодіяльний художник, Тетяна Піменова - директор Василівського сільського Будинку культури, жіночий вокальний ансамбль “Мальви” Веселівського сільського Будинку культури (керівник Олена Лук’яненко).

Свято супроводжувалося виступами талановитих аматорів та працівників культури Бобринецького району.

Детальніше: Урочисто вітали працівників культури району

Робоча поїздка до Новоградіської сільської ради

8 листопада, у ході робочої поїздки до Новоградівської сільської ради, заступником голови районної ради Наталією Сабліною, головою районної державної адміністрації Олегом Тертичним проведено огляд місцевих  об’єктів соціальної сфери.

Зокрема, керівники району відвідали Новоградівську школу, Новоградівський ясла-садок, сільський Будинок культури та сільську бібліотеку.

У вирішенні соціально-економічних проблем територіальної громади активну участь приймає фермерське господарство “Вікторія-Нова”. Керівництвом району також оглянуто матеріально-технічну базу зазначеного господарства.

По завершенні робочого візиту заступником голови районної ради Наталією Сабліною, головою районної державної адміністрації Олегом Тертичним спільно з головою сільської ради Миколою Нечайом було обговорено вирішення нагальних питань Новоградівської територіальної громади.

У селі Новоградівка відбулася передача естафети пам’яті

У пам’яті ніколи не зітреться славетний подвиг наших визволителів.

8 листопада 2018 року у селі Новоградівка відбулася передача естафети пам’яті «Слава визволителям України» від Тарасівської громади.

Ця знаменна подія зібрала у актовому залі Новоградівської сільської ради заступника голови районної ради Наталію Сабліну, голову районної державної адміністрації Олега Тертичного, голову районної організації ветеранів України Інну Гребенюк, громадськість та депутатів села.

Із вітальним словом до гостей цієї визначної події звернувся сільський голова Новоградівської сільської ради Микола Нечай.

Гості громади дякували ветеранам за їх подвиг, за чисте мирне небо, за життя. Учні Новоградівської школи виступили перед присутніми з тематичними номерами.

Користуючись нагодою, Олег Тертичний та Наталія Сабліна за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток культурної сфери району та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначили Грамотою райдержадміністрації та районної ради директора Новоградівського сільського Будинку культури Олену Нечай.

Хвилиною мовчання і покладанням квітів до обеліска всі присутні вшанували пам’ять загиблих героїв-воїнів.

Вітаємо з професійним святом!

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну! Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує на слова щирої вдячності! Сподіваємось і віримо, що це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові і Краси! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним та дарує нові життєві перемоги. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

З повагою,

Голова районної ради

Олена Гадемська

Голова районної державної адміністрації

Олег Тертичний

Відбулася 20 позачергова сесія районної ради

Сьогодні, 7 листопада відбулося пленарне засідання двадцятої позачергової сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання, яке провела голова районної ради Олена Гадемська.

На сесії були присутні 17 депутатів районної ради, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний та його заступники, голови сільських рад району, виконавчий апарат районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та інші.

До порядку денного засідання було включено наступні питання:

- про призначення Кубенко Н.В. на посаду директора комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради;

- про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №272 “Про районний бюджет на 2018 рік”;

- про внесення змін до рішення районної ради від 30 березня 2018 року №289;

- про встановлення тарифу на надання послуги теплопостачання за 1 Г/калорію на опалювальний період 2018/2019 року;

- про звернення депутатів Бобринецької районної ради сьомого скликання до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення;

- різне.

Депутати розглянули всі питання порядку денного, врахувавши пропозиції постійних профільних комісій та прийняли відповідні рішення.

Зокрема, директором комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради призначено Наталію Кубенко та рекомендовано Бобринецькій районній державній адміністрації укласти контракт з нею терміном на 3 роки.

Одним із головних питань порядку денного було  внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Інформувала присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Настеренко, яка зазначила, що внесення змін до районного бюджету викликано змінами в доходній частині загального фонду, перерозподілом коштів в межах кошторисних призначень, змінами в частині міжбюджетних трансфертів.

Загалом, на 20 позачерговій сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання районними обранцями прийнято 5 рішень.

Засідання постійної комісії районної ради

Сьогодні, 6 листопада, під головуванням Сергія Бергера відбулося засідання постійної комісії  з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Окрім членів комісії, у засіданні прийняли участь голова районної ради Олена Гадемська, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та комунальних підприємств районної ради.

Порядок денний засідання налічував 5 питань, запропонованих до розгляду на 20 позачерговій сесії районної ради та інші питання, розглянуті членами комісії як різні.

Члени комісії розглянули питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Працював організаційний комітет райдержадміністрації

5 листопада заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у засіданні організаційного комітету з питань підготовки та відзначення на території району Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Засідання провела заступник голови райдержадміністрації Людмила Сопільняк.

У ході засідання оргкомітету визначено, що 8 листопада, о 14.00 в актовій залі районної дитячої школи мистецтв відбудуться урочистості та святковий концерт з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Також, присутні обговорили та визначили кандидатури до нагородження в ході запланованих урочистостей.

Працювала постійна комісія районної ради

5 листопада відбулося засідання постійної комісії Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян, адміністративно-територіального устрою, яке провела голова комісії Зоя Секрет.  У засіданні прийняли участь заступник голови районної ради Наталія Сабліна та перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Когадько.

Депутатами розглядалися наступні питання порядку денного:

- про призначення Наталії Кубенко на посаду директора комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради;

- про звернення депутатів Бобринецької районної ради сьомого скликання до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.

Крім того, депутати ознайомилися з листом Кіровоградської обласної ради від 18.09.2018 року «Про подання матеріалів щодо нагородження» та надали свої пропозиції щодо нагородження відзнаками Кіровоградської обласної ради до Дня місцевого самоврядування.

Всі питання порядку денного внесено на розгляд 20 позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Відбулася щотижнева нарада райдержадміністрації

5 листопада, голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, яку провів голова районної державної адміністрації Олег Тертичний.

На нараді розглядалося питання  про стан охорони навколишнього природного середовища.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петро Панібратець проаналізував стан навколишнього природного серидовища району, зазначивши, що істотних змін в екологічній ситуації за останні роки не відбулося, підтримується тенденція до її стабілізації.

Розпочали роботу постійні комісії районної ради

Сьогодні, 5 листопада відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури і спорту під головуванням Лариси Цесарської. В засіданні комісії прийняли участь заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний.

Депутати розглядали питання про призначення Наталії Кубенко на посаду директора комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради.

Також члени комісії підтримали звернення депутатів Бобринецької районної ради сьомого скликання до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.

Всі питання членами комісії вирішено внести на розгляд пленарного засідання 20 позачергової сесії районної ради.

Відбулося засідання Президії Бобринецької районної ради

31 жовтня, під керівництвом голови районної ради Олени Гадемської відбулося засідання Президії Бобринецької районної ради. У засіданні прийняв участь голова районної державної адміністрації Олег Тертичний.

Члени президії розглянули  перелік питань, які виносяться на двадцяту позачергову сесію районної ради, визначилися із датою та часом проведення постійних комісій районної ради (див. оперативна інформація про дату, час, місце проведення засідання постійних комісій та основні питання, заплановані до розгляду).

Депутати погодили список запрошених для участі у роботі сесії, яка відбудеться 7 листопада та узгодили порядок денний сесії до якого включили 6 питань.

Усі питання порядку денного Президія вирішила внести на розгляд профільних постійних комісій районної ради.

Василівці прийняли естафету пам'яті

Сьогодні як ніколи перед суспільством стоїть завдання збереження пам’яті про події Великої Вітчизняної війни, адже відвага кожного солдата стала основою перемоги над фашистськими загарбниками.

19 жовтня Василівська сільська рада приймала від Сугокліївської громади естафету пам’яті «Слава визволителям України».

З нагоди святкової події відбулися урочистості, участь у яких прийняли заступник голови районної ради Наталія Сабліна, заступник голови райдержадміністрації Людмила Сопільняк, голова районної організації ветеранів України Інна Гребенюк.

Передавала альбом пам’яті делегація від Сугокліївської громади на чолі з секретарем сільської ради Валентиною Деркач. Приймав естафету від імені жителів Василівки сільський голова Валентин Курач.

У ході урочистостей з тематичними номерами виступили учні Василівської школи та місцеві аматори.

Підготовка до відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників

18 жовтня заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь засіданні організаційного комітету з питань підготовки та відзначення на території району Дня визволення України від фашистських загарбників.

Членами організаційного комітету було визначено, що 26 жовтня, о 14 год. в приміщенні районного Будинку культури відбудуться урочистості та святковий концерт з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників.

Також, 26 жовтня делегаціями від підприємств, установ та організації району буде здійснено покладання квітів до пам’ятних знаків та місць, що знаходяться на території міста. В закладах освіти та культури району відбудуться відповідні тематичні заходи до Дня визволення України від фашистських загарбників.

Відбулося засідання щодо попередження торгівлі людьми

18 жовтня заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у засіданні круглого столу з питання проведення інформаційної кампанії до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Метою даного засідання було скоординувати роботу служб та установ району щодо здійснення  інформаційно-профілактичної роботи з попередження торгівлі людьми.

Засідання відбулося під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Когадька, за участю посадових осіб та спеціалістів райдержадміністрації, представників правоохоронних органів, громадських організацій та установ району.

За результатами розглянутих питань на засіданні,  суб’єктам взаємодії щодо попередження торгівлі людьми надані відповідні рекомендації. Також учасниками «круглого столу» визначено, що необхідно продовжити подальшу роботу з попередження торгівлі людьми  шляхом реалізації інформаційних, освітніх, правових, соціально-економічних та інших  необхідних заходів.

Обговорили аспекти створення нового ЦНАПу

17 жовтня голова районної ради Олена Гадемська спільно з міським головою Валерієм Сніжком прийняла участь у робочій зустрічі з представниками Кіровоградської регіональної програми покращення якості надання адміністративних послуг для населення “U-LEAD з Європою”, яку провів голова районної державної адміністрації Олег Тертичний.
Під час зустрічі були обговорені аспекти створення нового Центру надання адміністративних послуг Бобринецької міської ОТГ.

Дочірні категорії

Архів протоколів сесій районної ради 6 скликання

До уваги громадян