Загальна інформація

Відбулася щотижнева онлайн-нарада

16 липня заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Під час апаратної наради голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко акцентував увагу на пріоритетах у роботі правоохоронних органів та влади. Він зазначив, що основною метою спільної роботи працівників Національної поліції, керівників районів та ОТГ є добробут і безпека громадян на території Кіровоградщини.

Крім того, голова облдержадміністрації дав керівникам територій та профільних структурних підрозділів облдержадміністрації низку доручень стосовно реалізації пріоритетних будівельних проектів. Завдання також стосується державної програми з будівництва сільських лікарських амбулаторій, згідно з якою на території області буде побудовано 18 типових медзакладів.

Керівник області відзначив закінчення жнивної кампанії ранніх зернових на території області, так рано ще ніколи не завершували збір зернових, проте, через особливості погоди основна частина роботи виконана вже станом на 15 липня, а середня врожайність становить 32,2 центнери з гектара.

Вітаємо з професійним святом!

Шановні бухгалтери!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята та слова вдячності за сумлінну і кропітку працю.

Нехай ваш високий професіоналізм, досвід і знання й надалі допомагають з гідністю виконувати свій почесний обов’язок, плідно працювати на благо  розвитку та процвітання нашого району.

Професія бухгалтера вимагає від кожного з вас відповідальності, сумлінного ставлення та відданості справі. Ми переконані, що саме завдяки цим чеснотам ви досягнете нових успіхів.

У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я та родинної злагоди, прихильності долі на довгі роки і людської шани.

З повагою,

Голова

районної ради

Олена Гадемська

Голова районної

державної адміністрації

Олег Тертичний

Працювала постійна комісія районної ради

Сьогодні, 6 липня, під головуванням Юрія Крутька відбулося засідання постійної комісії  з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Окрім членів комісії, у засіданні взяли участь голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Людмила Нестеренко.

Члени комісії розглянули питання про розгляд проекту розпорядження голови Бобринецької районної державної адміністрації “Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2018 рік” щодо розподілу медичної субвенції з державного бюджету районному бюджету на 2018 рік та прийняли відповідне рішення.

Запрошують на навчання

Бобринецька районна рада повідомляє про можливість отримання освітнього ступеня магістра в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України (ІПК ДСЗУ) за спеціальностю «Публічне управління та адміністрування». Прийом на навчання проводиться за кошти Національного агентства України з питань державної служби.

На навчання приймаються особи, які мають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра, які перебувають на службі в органах місцевого самоврядування та обіймають посади, віднесені до 5-7 категорії посад в органах місцевого самоврядування.

Термін прийому документів - до 1 серпня 2018 року.

Вступні випробування - з 2 по 20 серпня 2018 року.

За детальною інформацією звертатися за тел. (044) 528 41 52, 239 07 98

Офіційний сайт ІПК ДСЗУ: www.ipk.edu.ua

До відому огранів місцевого самоврядування району

Бобринецька районна рада повідомляє, що Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України продовжує прийом на навчання для здобуття ступеня "магістр" за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" на денну, вечірню, заочну форми навчання відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2013 року №255 (зі змінами).

Прийом на навчання за заочною та вечірньою формами за державним замовленням здійснюється для осіб, які  перебувають на службі в органах місцевого самоврядування та обіймають посади , що належать до 1-4 категорії посад в органах місцевого самоврядування, мають стаж служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік на момент подання документів до приймальної комісії.

Прийом на навчання за денною формою за державним замовленням здійснюється для осіб, які перебувають на службі в органах місцевого самоврядування та обіймають посади, що належать до першої - сьомої категорії посад в органах місцевого самоврядування, мають стаж служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік на момент подання документів до приймальної комісії.

Прийом документів триває до 20 липня 2018 року. Вступні випробування - з 23 липня по 27 липня 2018 року.

За детальною інформацією звертатися за тел. (056) 794 58 06, 745 52 41

Офіційний сайт університету: www.dridu.dp.ua

Урочисто святкували День Конституції України

Напередодні Дня Конституції України, 27 червня відбулися урочистості за участю голови районної ради Олени Гадемської, голови районної державної адміністрації Олега Тертичного, першого заступника міського голови Валентина Висоцького.

Олена Антонівна привітала працівників органів влади та місцевого самоврядування, громадськість району та наголосила, що наша Конституція стала основою розбудови вільної демократичної країни. І ми прагнемо, щоб задекларовані в ній права стали реальністю. Щоб люди відчували себе захищеними і впевнено дивилися в майбутнє.

З нагоди відзначення чергової річниці перші особи району вручили Грамоти кращим представникам, які досягли значних здобутків у професійній діяльності в різних галузях нашого району.

Також, згідно Указу Президента України від від 11 травня 2018 року № 121/2018, за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, керівництво району вручило почесне звання України «Мати-героїня» Людмилі Васьковець.

Окрім цього, відповідно до розпорядження голови Кіровоградської облдержадміністрації, за сумлінну працю, вагомий внесок у розбудову демократичної держави та з нагоди Дня Конституції України Подяками Кіровоградської обласної державної адміністрації нагороджено голову фермерського господарства «Вікторія-Нова» Віктора Іванова та головного спеціаліста відділу Бобринецького бюро правової допомоги Наталію Яворську.

Оголошено Подяку департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації й керівнику народної аматорської хорової капели районного Будинку культу, викладачу вокально-хорового відділу Бобринецької районної дитячої школи мистецтв Людмилі Голик.

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради за сумлінну працю, вагомий внесок у розбудову демократичної держави та з нагоди Дня Конституції України спільними Почесними Грамотами були нагородженні голова фермерського господарства «Добробут-Б» Роман Бурундуховський, Павлогірківський сільський голова Віра Мазенко та Солонцюватський сільський голова Ольга Рябоконь.

На завершення свята присутніх порадували своїми артистичними талантами творчі колективи нашого району.

Детальніше: Урочисто святкували День Конституції України

Привітання з Днем Конституції України!

Шановні жителі Бобринеччини!

Щиро вітаємо Вас з одним із найголовніших державних свят – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в історії української державності. Цим документом Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати незалежну, соціальну та правову державу.

Конституція стала не просто головним правовим документом, а основою розбудови вільної демократичної країни.

Вітаючи Вас з державним святом, зичимо всім міцного здоров’я, довгих років життя, миру і благополуччя, натхнення та плідної праці в ім’я кращого майбутнього українського народу.

Нехай у цей урочистий день повсюди міцніє почуття гордості за наш район, за нашу країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще, благополучне життя у власній державі.

З повагою,

Голова

районної ради

Олена Гадемська

Голова районної

державної адміністрації

Олег Тертичний

Відбулася щотижнева онлайн-нарада

25 червня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Під час апаратної наради голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко повідомив про обсяги збору врожаю на території області. Він зазначив, що потенціал залишається досить високим, що дає можливість підвищити заробітні плати працівникам сільського господарства. Звертаючись до голів райдержадміністрацій, Сергій Кузьменко доручив їм провести зустрічі з керівниками сільгосппідприємств, з'ясувати проблеми, допомогти їх вирішити і обговорити питання підвищення заробітних плат.

Одним із питань, розглянутих на нараді була підтримка ініціатив місцевого бізнесу, як запорука економічного і соціального добробуту територій. Сергій Кузьменко закликав представників органів місцевої влади до активного діалогу та підтримки інвесторів. Голова облдержадміністрації висловив впевненість у тому, що кожен район має унікальні можливості, щоб бути успішним.

Директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА Олександр Ковтунов на онлайн-нараді проінформував щодо паспортизації водних об’єктів на території області. Він зауважив, що департаментом налагоджено механізм фінансування виготовлення паспортів водних об’єктів, а також використано можливості, надані законодавством, для повернення коштів на рахунок обласного бюджету після проведення земельних торгів.

Посадовець зазначив, що передачу водних об’єктів у користування на умовах оренди застосовують з метою збереження належного екологічного стану водойм, забезпечення жителів області якісною рибною продукцією, а також наповнення обласного та місцевих бюджетів.

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко зауважив, що критеріями оцінки роботи з передачі водних об’єктів в оренду є два фактори: обсяг надходжень до бюджетів від орендної плати та вільний доступ людей, які проживають на відповідній території, до зазначених водойм.

Залишайтесь молодими!

Шановні жителі Бобринецького району!

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.
Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє.

Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Тому з нагоди свята бажаємо усім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне розум, душа та тіло. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

З повагою,

Голова

районної ради

Олена Гадемська

Голова районної

державної адміністрації

Олег Тертичний

 

Вітаємо з Днем державної служби України!

Шановні державні службовці!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Праця держслужбовця дуже нелегка. Вона потребує справжньої відданості своїй справі, високої дисциплінованості. Адже головне завдання кожного державного службовця – вірно і чесно служити народу України.

Саме на вас, державних службовців, покладається основна відповідальність у виконанні функцій держави, розбудові України. Тому, нехай Ваша праця на благо нашої держави зміцнює її та створює усі умови для побудови громадянського суспільства.

Від Ваших щоденних напоглевих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі та країні, моральне та фінансове благополуччя людей, а відтак і піднесення позитивного іміджу держави.

Щиро бажаємо всім витримки і терпіння, таких необхідних у роботі. Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу.

Бажаємо міцного здоров’я, життєвої енергії, благополуччя та достатку. Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою,

Голова

районної ради

Олена Гадемська

Голова районної

державної адміністрації

Олег Тертичний

Відзначили День скорботи і пам'яті

Недільний ранок 22-го червня 1941-го року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії людства, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника. У Всеукраїнський День скорботи і пам'яті відбувся захід з відзначення Дня Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

У церемонії покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату взяли участь голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, депутати районної ради, виконавчий апарат районної ради, сільські голови територіальних громад району.

Відбулася вісімнадцята сесія районної ради

Сьогодні, 22 червня, відбулася чергова вісімнадцята сесія районної ради сьомого скликання. Засідання провела голова Бобринецької районної ради Олена Гадемська. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, заступник голови райдержадміністрації Людмила Сопільняк, виконавчий апарат районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники прокуратури, міліції, пожежної охорони, сільські голови територіальних громад району.

На початку засідання Олена Антонівна проінформувала присутніх, що 22 червня відзначається День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. Депутати районної ради та запрошені вшанували полеглих земляків, життя яких обірвала Друга світова війна, хвилиною мовчання.

Приємним моментом засідання стало привітання депутата районної ради Сергія Косенка з ювілеєм. Депутати привітали колегу оплесками, а голова райради – квітами та щирими побажаннями.

У ході пленарного засідання було розглянуто 10 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо - на постійних комісіях районної ради.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олексій Різун проінформував присутніх щодо призначення на посаду директора комунального закладу “Бобринецький районний Будинок дитячої творчості” Бобринецької районної ради Шишко Тетяни Василівни.

Депутати заслухали інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Людмили Нестеренко та проголосували за внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №272 “Про районний бюджет на 2018 рік”.

На пленарному засіданні заслухали звіти про результати фінансово-господарської діяльності за 2017 рік директора КП «Інженерний центр» та КП «Дім Бобринець».

Також розглянули низку питань, що стосуються майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району, затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Протягом пленарного засідання депутати прийняли рішення з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

Напередодні сесії районної ради працювала постійна комісія

Сьогодні, напередодні 18 чергової сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання, під головуванням Сергія Косенка відбулося засідання постійної комісії  з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури. У засіданні прийняла участь заступник голови районної ради Наталія Сабліна.

Депутати детально обговорили і вирішили внести на розгляд пленарного засідання 18 сесії районної ради питання про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок та питання про хід виконання районної програми цивільного захисту Бобринецького району на 2016-2020 роки.

Бути державним службовцем – велика честь і відповідальність

21 червня, у великому залі районної ради відбулися урочистості з нагоди професійного свята  державних службовців.  Свято зібрало представників державних установ району, а також тих, хто в різні часи чесно та шляхетно служили своєму народові та державі.

Своїх колег привітали із професійним святом голова районної ради Олена Гадемська,  голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, голова районної профспілкової організації працівників державних установ Галина Карпова.

Олена Гадемська та Олег Тертичний зазначили, що бути державним службовцем – велика честь і величезна відповідальність. За їх словами, довіра до влади в цілому починається з державного службовця районних служб, який є  посередником між нею і народом. Керівники подякували державним службовцям Бобринеччини за професіоналізм та відданість справі, а також вручили кращим представникам відділів райдержадміністрації, установ району та ветеранам  державної служби Грамоти та Подяки.

Також, тепло привітали тих, хто у свій час стояв у витоків районної державної служби, формував її основу, докладав свої знання та професійні навички задля розвитку рідного краю та держави.

Для усіх присутніх державних службовців працівники районного Будинку культури підготували музичні вітання.

Детальніше: Бути державним службовцем – велика честь і відповідальність

22 червня - річниця початку Великої Вітчизняної війни

Шановні жителі Бобринецького району!

День початку Великої Вітчизняної війни –  це трагічна дата у нашій історії. Все, що пов’язане з тією страшною війною, навіки викарбовано у генетичній пам’яті українського народу.

22 червня 1941 року розпочалась найжахливіша війна в історії України. Цей скорботний день уособлює героїзм та силу духу мільйонів людей.

Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке не стирається з пам’яті.

Згадати сивочолих ветеранів, тих, хто не повернувся з війни, щоб здолали фашизм, вдів, дітей війни –  це наш священний обов’язок.

Для українського народу війна була тотальною. Кожна родина і кожна людина, незалежно  від віку, статі і соціального стану, були втягнуті у надзвичайно жорстокий вир війни.

Тож згадаймо в цей день у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу у Великій Вітчизняній війні.

Вічна та світла пам’ять їм.

З повагою,

Голова

районної ради

Олена Гадемська

Голова районної

державної адміністрації

Олег Тертичний

Дочірні категорії

Архів протоколів сесій районної ради 6 скликання

До уваги громадян