Відбулися заходи з нагоди 75-річчя визволення Бобринця від німецько-фашистських загарбників

16 березня — надзвичайно особливий день для всіх бобринчан. 75 років тому місто Бобринець було звільнено від німецько-фашистських загарбників. І вже стало доброю традицією саме у ці березневі дні проводити відовідні заходи з нагоди цього свята. Збігають роки, приходять у світ нові покоління. Але не старіє, не зникає пам’ять тих тривожних літ. Вона живе у спогадах бійця і в суворому монументі, як свідок грізних років і переможних боїв. Її, мужню і величну, надійно оберігає народ, передаючи, як святиню, у спадщину поколінь.

Із метою вшанування пам’яті полеглих у боротьбі за свободу рідної землі в районному центрі відбувся мітинг з нагоди відзначення 75-ої річниці визволення Бобринеччини від німецько-фашистських загарбників.

Мітинг розпочався урочистою ходою керівництва району та міста, ветеранів, громадськості та  молоді з покладанням квітів до пам’ятників загиблим вчителям та учням, воїнам-афганцям та чорнобильцям.

На площі біля пам’ятника Невідомому солдату відбулася урочиста частина мітингу, де виступили міський голова Валерій Сніжко та військовий комісар районного військкомату Микола Капітоненко. Також місцеві аматори приготували для бобринчан тематичні виступи.

Пам’ять воїнів, загиблих під час бойових операцій, визволяючи Бобринець від німецько-фашистських загарбників, вшанували хвилиною мовчання.

Представники установ та організацій району, ветерани поклали квіти до підніжжя пам’ятника Невідомому солдату.

Архів протоколів сесій районної ради 6 скликання

До уваги громадян