Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності”

На виконання вимог  статті 9 Закону України  від 11 вересня 2003 року № 1160-ІV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Бобринецька районна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності”, розробленого Бобринецькою районною радою та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, громадських об’єднань.

Основною метою прийняття регуляторного акта є  затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності.

Зміст проекту: затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Бобринецької районної ради http://bobr-rada.com.ua/index.php/regulyatorni-akti.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту, у письмовій формі, слід надавати до Бобринецької районної ради та постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення за адресою:

поштова: м.Бобринець, вул.Незалежності, 80, Бобринецька районна рада.

Електронна адреса:e-mail:bobrrada@meta.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця від дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу поштою та в електронній формі на вищевказані адреси.

Голова районної ради                                     О.ГАДЕМСЬКА