ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення Бобринецької районної ради

про оприлюднення проекту рішення Бобринецької районної ради

На виконання вимог статті 9 Закону України від 11 вересня 2003 року № 1160-І V «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Бобринецька районна рада повідомляє про оприлюднення  проекту рішення «Про внесення змін до Методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядок  використання  плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста і сіл району  базову ставку орендної плати приміщень спільної власності територіальних громад міста і сіл району» розробленого  Бобринецькою районною державною адміністрацією та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, об’єднань.

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення розміру місячної орендної плати за оренду нерухомого майна установам та організаціям.

Зміст проекту: зміни до пункту 10 Методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядок  використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста і сіл району базову ставку орендної плати приміщень спільної власності територіальних громад міста і сіл району, затвердженої рішенням районної ради від 12 травня 2010 року  № 371.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Бобринецької районної ради http://bobr-rada.com.ua/index.php/regulyatorni-akti та на офіційному веб-сайті Бобринецької районної державної адміністрації http://bobr.kr-admin.gov.ua/page-122.html .

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту, у письмовій формі, слід надавати до Бобринецької районної державної адміністрації  та постійної комісії Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

За адресами:

поштова: 27200, вул. Незалежності, 80, м. Бобринець,  Бобринецького району, Кіровоградської області.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються протягом одного місяця від дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу поштою та в електронній формі на вищевказані адреси.

Заступник голови районної

державної адміністрації                                            Л. СОПІЛЬНЯК