ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення Бобринецької районної ради «Про внесення змін до Методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району»

про оприлюднення проекту рішення Бобринецької районної ради

На виконання вимог статті 9 Закону України від 11 вересня 2003 року № 1160-І V «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Бобринецька районна рада повідомляє про оприлюднення  проекту рішення: «Про внесення змін до Методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядок  використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району» розробленого  Бобринецькою районною державною адміністрацією та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, об’єднань.

Основною метою прийняття регуляторного акта є удосконалення єдиного організаційного та економічного механізму розрахунку орендної плати за комунальне майно та зниження розміру місячної орендної плати за оренду нерухомого майна установам та організаціям, що розміщують аптеки, які самостійно виготовляють ліки (реалізують готові ліки).

Зміст проекту: внесення зміни до Методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядок  використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району та додатку 1 до Методики, затвердженої рішенням сесії Бобринецької районної ради від  22 червня 2018 року № 304, шляхом викладення в новій редакції;

внесення змін до пункту 22 “Розміщення аптек, які самостійно виготовляють ліки (реалізують готові ліки)” додатку 2 до Методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядку  використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району, затвердженої рішенням районної ради від 22 червня 2018 року № 304 та викладення його в новій редакції.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Бобринецької районної ради http://bobr-rada.com.ua/index.php/regulyatorni-akti та на офіційному веб-сайті Бобринецької районної державної адміністрації http://bobr.kr-admin.gov.ua/page-122.html .

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту, у письмовій формі, слід надавати до Бобринецької районної державної адміністрації  та постійної комісії Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

За адресами:

поштова: 27200, вул. Незалежності, 80, м. Бобринець,  Бобринецького району, Кіровоградської області.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються протягом одного місяця від дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу поштою та в електронній формі на вищевказані адреси.

Перший заступник голови районної

державної адміністрації                                                 Ю. КОГАДЬКО

11 лютого 2019 року