З Днем працівників сільського господарства!

Шановні працівники сільського господарства!

Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята!

Завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню, досягнення у сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Ваша наполегливість, працелюбність сприяють збереженню та розвитку сільськогосподарької галузі району.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, втілюються у життя найсміливіші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту та піднесення добробуту Бобринеччини.

Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті та благополуччі.

У день професійного свята бажаємо вам  прихильної долі, вагомих здобутків, миру, злагоди, добра та невичерпної енергії.

З повагою,

Голова районної ради

Олена Гадемська

Голова районної державної адміністрації

Олег Тертичний

Відбулася нарада із головами сільських рад району

Сьогодні, 16 листопада голова районної ради Олена Гадемська, прийняла участь у нараді з головами територіальних громад району, яку провів голова райдержадміністрції Олег Тертичний.

На нараді були присутні начальник Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області Микола Власенко, начальник відділу Держекологічної інспекції області Володимир Кріпак, Представники правоохоронних органів району, прокуратури, нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки у районі, сільгосптоваровиробники.

Основним питанням, яке було обговорено у ході наради було забезпечення збереження на території району полезахисних лісових насаджень, їх захисних функцій при веденні сільськогосподарського виробництва. Адже посадки з кожним роком «лисіють», як наслідок - значні  втрати врожаю у сільгоспвиробників.

Причин цьому декілька: люди здійснюють самовільну вирубку дерев, використовуючи безкоштовну сировину для опалення свого житла, випалюють стерню на полях, і у пожежах вигорають не тільки залишки сільськогосподарської діяльності, а і все навкруги, а деякі перетворили вирубку полезахисних насаджень  на успішний бізнес.

Така безконтрольність може призвести до того, що вже скоро район залишиться без посадок, а вони не тільки утримують вологу, а й захищають поля від суховіїв, які видувають родючі шари землі.

Учасники наради дійшли до висновку, що необхідно посилити контроль за несанкціонованою масовою вирубкою полезахисних лісових насаджень та налагодити взаємодію екологічної інспекції, правоохоронних органів та інших зацікавлених служб.

Вітаємо студентів!

Шановні студенти!

Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з нагоди Міжнародного дня студента!

Це найцікавіший, веселий і водночас дуже відповідальний етап у житті кожної людини, коли закладаються основи майбутніх професійних та життєвих успіхів.

Бути студентом – означає бути незалежним, неупередженим, безстрашним, вірити у свої сили. Адже для вас, молодих та сміливих, нічого недосяжного немає.

Вітаємо всіх тих, хто був студентом і ніколи не забуде свої студентські роки та протягом усього життя залишиться молодим, бо має в душі та очах незгасимий студентський вогник.

Щиро бажаємо колишнім і нинішнім студентам бути на рівні високих вимог сучасного життя. Щастя вам на життєвому шляху, вірних друзів, мудрих наставників, досвідчених колег, надійних партнерів. Нехай збудуться мрії та назавжди збережеться у серцях романтика студентського життя!

З повагою,

Голова районної ради

Олена Гадемська

Голова районної державної адміністрації

Олег Тертичний

Працівники поштового зв’язку приймали вітання з нагоди професійного свята

З нагоди святкування Дня поштового зв’язку в колективі Центрального відділення поштового зв’язку №9 ПАТ «Укрпошта» відбулися урочисті збори, де вшановували працьовитих, відданих своїй роботі фахівців поштової справи.

В урочистостях прийняли участь голова районної ради Олена Гадемська, голова райдержадміністрації Олег Тертичний, міський голова Валерій Сніжко.

У вітальному слові Олена Антонівна зазначила, що поштовий зв'язок є невід'ємною частиною сучасного суспільства, важливою складовою інфраструктури держави. Подякувала працівникам поштового зв'язку за наполегливу і відповідальну працю, побажала поштовикам міцного здоров'я, щастя, сімейного затишку та наснаги.

Присутніх також щиро привітали зі святом голова райдержадміністрації Олег Тертичний, міський голова Валерій Сніжко, начальник ЦВПЗ №9 «Укрпошта» Анна Демецька.

Окремих сумлінних працівників було відзначено грамотами та подяками районної та міської влади.

Так, за високий професіоналізм, добросовісне виконання посадових обов’язків Грамотами Бобринецької райдержадміністрації та Бобринецької районної ради нагороджено Людмилу Вагнер, Любов Гавриш, Людмилу Деркач, Галину Дикусар, Наталію Лесь, Наталію Литус, Ірину Максименко, Тетяну Цветік, Олену Цимбаларь, Надію Яловенко.

Вітаємо з професійним святом!

Шановні працівники поштового зв’язку!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Пошта – це невід’ємна частина цивілізованого суспільства, один з найважливіших елементів інфраструктури держави. Завдяки широкому спектру сучасних якісних послуг та впровадженню технологічних інновацій поштовий зв’язок є привабливим для різних верств населення.

Важко переоцінити те соціальне навантаження, яке Ви, працівники пошти, несете на собі, приймаючи і обробляючи кореспонденцію, доставляючи передплатникам газети і журнали, пенсії та грошові допомоги, приймаючи оплату за комунальні та інші послуги.

Дякуємо Вам за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі.Нехай Ваша сумлінна праця завжди високо цінується, а всі починання завжди одержують заслужене визнання! Миру Вам, здоров’я, достатку, оптимізму, благополуччя, здійснення усіх бажань і надій!

З повагою,

Голова районної ради

Олена Гадемська

Голова районної державної адміністрації

Олег Тертичний

В обласному центрі вітали аграріїв

14 листопада в обласному центрі відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня працівників сільського господарства. Аграріїв Кіровоградщини з професійним святом вітали на головній сцені академічного українського музично-драматичного театру імені М.Л. Кропивницького.

Делегацію від Бобринецького району очолили голова районної ради Олена Гадемська та голова райдержадміністрації Олег Тертичний.

Голова обласної ради Олександр Чороноіваненко та голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко привітали аграріїв, подякували їм за нелегку працю та побажали добробуту, благополуччя, мирного неба, рясних засівів та щедрих урожаїв.

Так, за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу області, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників сільського господарства Грамотою Кіровоградської облдержадміністрації нагороджено колектив фермерського господарства «Івашини В.О.».

Відбулася щотижнева онлайн-нарада

13 листопада голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Під час апаратної наради голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко проінформував про свою участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка. Він окреслив основні напрямки роботи, на яких акцентував увагу Глава держави. Одне з основних таких завдань – успішне проведення децентралізаційної реформи.

Керівник ОДА доручив головам райдержадміністрацій розробити відповідні перспективні плани роботи на найближчі три роки. Такі короткострокові плани міститимуть основні завдання, які необхідно виконати, і переліки проектів, що будуть реалізовуватися.

Також Сергій Кузьменко відзначив, що уряд виділив субвенцію на медицину Кіровоградщини. Так, Кіровоградщина отримала 37,7 млн. грн. для дофінансування галузі охорони здоров'я.

Працював організаційний комітет при райдержадміністрації

12 листопада 2018 року за участю заступника голови районної ради Наталії Сабліної відбулося засідання оргкомітету з питань підготовки та відзначення на території району Дня Гідності та Свободи, Дня пам’яті жертв голодоморів. На засіданні було розглянуто та обговорено заходи, які будуть проведені в ці дні.

Зокрема, зазначено що 21 листопада о 10 годині у великій залі адміністративного приміщення заплановано проведення тематичного заходу до Дня Гідності та Свободи, відбудеться покладання квітів до пам’ятних місць, знаків, а також дошок на честь Героя Небесної Сотні Віктора Чміленка. Після завершення тематичного заходу в Свято-Миколаївському храмі буде проведена панахида за загиблими борцями за незалежність України.

На 24 листопада заплановано покладання траурних композицій керівництвом району до пам’ятного знаку “Жертвам Голодомору 1932-1933 років та політичних репресій”, також в цей день  на площі біля адмінприміщення відбудеться мітинг-реквієм.

Урочисто вітали працівників культури району

8 листопада, до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, в залі районної дитячої школи мистецтв відбувся святковий концерт. З професійним святом привітали присутніх заступник голови районної ради Наталія Сабліна, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Лариса Гребень.

Наталія Сабліна зазначила, що всі працівники культури, а це колективи будинків культури району, музею, бібліотек, викладачі, аматори та народні майстри - формують культурне обличчя Бобринеччини. Завдяки їх старанній праці наш степовий район з кожним роком стає цікавіше та креативніше.

До її слів приєдналися перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Лариса Гребень, директор районної дитячої школи мистецтв Володимир Димченко та військовий комісар Микола Капітоненко. Вони подякували працівникам культури за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

За сумлінну працю, особистий внесок у розвиток культурної сфери району та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради були нагороджені кращі працівники: Ніна Матюхіна - керівник квартету “Магія” районної дитячої школи мистецтв, Володимир Литвак – самодіяльний художник, Тетяна Піменова - директор Василівського сільського Будинку культури, жіночий вокальний ансамбль “Мальви” Веселівського сільського Будинку культури (керівник Олена Лук’яненко).

Свято супроводжувалося виступами талановитих аматорів та працівників культури Бобринецького району.

Детальніше: Урочисто вітали працівників культури району

Робоча поїздка до Новоградіської сільської ради

8 листопада, у ході робочої поїздки до Новоградівської сільської ради, заступником голови районної ради Наталією Сабліною, головою районної державної адміністрації Олегом Тертичним проведено огляд місцевих  об’єктів соціальної сфери.

Зокрема, керівники району відвідали Новоградівську школу, Новоградівський ясла-садок, сільський Будинок культури та сільську бібліотеку.

У вирішенні соціально-економічних проблем територіальної громади активну участь приймає фермерське господарство “Вікторія-Нова”. Керівництвом району також оглянуто матеріально-технічну базу зазначеного господарства.

По завершенні робочого візиту заступником голови районної ради Наталією Сабліною, головою районної державної адміністрації Олегом Тертичним спільно з головою сільської ради Миколою Нечайом було обговорено вирішення нагальних питань Новоградівської територіальної громади.

У селі Новоградівка відбулася передача естафети пам’яті

У пам’яті ніколи не зітреться славетний подвиг наших визволителів.

8 листопада 2018 року у селі Новоградівка відбулася передача естафети пам’яті «Слава визволителям України» від Тарасівської громади.

Ця знаменна подія зібрала у актовому залі Новоградівської сільської ради заступника голови районної ради Наталію Сабліну, голову районної державної адміністрації Олега Тертичного, голову районної організації ветеранів України Інну Гребенюк, громадськість та депутатів села.

Із вітальним словом до гостей цієї визначної події звернувся сільський голова Новоградівської сільської ради Микола Нечай.

Гості громади дякували ветеранам за їх подвиг, за чисте мирне небо, за життя. Учні Новоградівської школи виступили перед присутніми з тематичними номерами.

Користуючись нагодою, Олег Тертичний та Наталія Сабліна за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток культурної сфери району та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначили Грамотою райдержадміністрації та районної ради директора Новоградівського сільського Будинку культури Олену Нечай.

Хвилиною мовчання і покладанням квітів до обеліска всі присутні вшанували пам’ять загиблих героїв-воїнів.

Вітаємо з професійним святом!

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну! Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує на слова щирої вдячності! Сподіваємось і віримо, що це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові і Краси! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним та дарує нові життєві перемоги. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

З повагою,

Голова районної ради

Олена Гадемська

Голова районної державної адміністрації

Олег Тертичний

Відбулася 20 позачергова сесія районної ради

Сьогодні, 7 листопада відбулося пленарне засідання двадцятої позачергової сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання, яке провела голова районної ради Олена Гадемська.

На сесії були присутні 17 депутатів районної ради, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний та його заступники, голови сільських рад району, виконавчий апарат районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та інші.

До порядку денного засідання було включено наступні питання:

- про призначення Кубенко Н.В. на посаду директора комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради;

- про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №272 “Про районний бюджет на 2018 рік”;

- про внесення змін до рішення районної ради від 30 березня 2018 року №289;

- про встановлення тарифу на надання послуги теплопостачання за 1 Г/калорію на опалювальний період 2018/2019 року;

- про звернення депутатів Бобринецької районної ради сьомого скликання до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення;

- різне.

Депутати розглянули всі питання порядку денного, врахувавши пропозиції постійних профільних комісій та прийняли відповідні рішення.

Зокрема, директором комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради призначено Наталію Кубенко та рекомендовано Бобринецькій районній державній адміністрації укласти контракт з нею терміном на 3 роки.

Одним із головних питань порядку денного було  внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Інформувала присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Настеренко, яка зазначила, що внесення змін до районного бюджету викликано змінами в доходній частині загального фонду, перерозподілом коштів в межах кошторисних призначень, змінами в частині міжбюджетних трансфертів.

Загалом, на 20 позачерговій сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання районними обранцями прийнято 5 рішень.

Засідання постійної комісії районної ради

Сьогодні, 6 листопада, під головуванням Сергія Бергера відбулося засідання постійної комісії  з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Окрім членів комісії, у засіданні прийняли участь голова районної ради Олена Гадемська, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та комунальних підприємств районної ради.

Порядок денний засідання налічував 5 питань, запропонованих до розгляду на 20 позачерговій сесії районної ради та інші питання, розглянуті членами комісії як різні.

Члени комісії розглянули питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Працював організаційний комітет райдержадміністрації

5 листопада заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у засіданні організаційного комітету з питань підготовки та відзначення на території району Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Засідання провела заступник голови райдержадміністрації Людмила Сопільняк.

У ході засідання оргкомітету визначено, що 8 листопада, о 14.00 в актовій залі районної дитячої школи мистецтв відбудуться урочистості та святковий концерт з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Також, присутні обговорили та визначили кандидатури до нагородження в ході запланованих урочистостей.

Дочірні категорії

 • Новини району

  «Новини законодавства. Особливості реєстрації громадських формувань згідно Закону України «Про громадські об’єднання»

  Верховною Радою України 22.03.2012 року прийнято Закон України «Про громадські об’єднання», який вводиться в дію з 01.01.2013 року. З введенням в дію вказаного Закону втрачає чинність нині діючий Закон України «Про об’єднання громадян».

  Новим Законом визначено деякі особливості реєстрації громадських об’єднань, з якими необхідно ознайомитися зацікавленим особам.

  Громадське об’єднання – це добровільне об’єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб  приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних та інших інтересів. Утворюється як громадська організація або громадська спілка.

  Засновниками громадської організації можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які законно перебувають на території України, і яким виповнилося 18 років. Засновниками молодіжної і дитячої громадської організації можуть бути особи, яким виповнилося 14 років. Ними також можуть бути юридичні особи приватного права, у т.ч. громадські організації із статусом юридичної особи, однак не можуть ними бути політичні партії та юридичні особи щодо яких прийнято рішення про припинення, або які перебувають в процесі припинення.

  Кількість засновників не може бути меншою ніж 2 особи, однак не можуть бути юридичні особи засновником яких є одна і таж сама особа.

  Членами громадської організації (крім молодіжних та дитячих) можуть бути особи, які досягли 14 років. Вік членів молодіжних та дитячих організацій визначається їх статутом у межах закону. Також членами громадських організацій можуть бути і юридичні особи – суб’єкти приватного права, у т.ч. громадські об’єднання із статусом юридичної особи та фізичні особи, які досягли 18 річного віку і не визнані судом недієздатними.

  Утворюються громадські об’єднання установчими зборами засновників. Їх реєстрація повинна бути здійснена у 60-денний строк з дня проведення установчих зборів. Громадське об’єднання може мати повну та скорочену назву. Законом встановлюється ряд обмежень щодо їх назв, зокрема не повинна бути тотожною власним назвам інших зареєстрованих громадських об’єднань, не повинна містити назв органів державної влади, місцевого самоврядування, слів «державний», комунальний», їх похідних, назв громадських об’єднань діяльність яких заборонена законом, а також обмеження інших позначень, визначених законом.

  Громадські об’єднання можуть мати власну символіку (емблему, інший розпізнавальний знак, прапор) яка затверджується відповідно до його статуту в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Аналогічно, ця символіка не повинна відтворювати державні символи України, органів державної влади і місцевого самоврядування, державні герби, прапори, символи інших держав, зареєстровану символіку іншого громадського об’єднання, ім’я та зображення особи без її (або спадкоємців чи інших визначених законом осіб) на те згоди, а також інші символи та знаки використання яких обмежено законом.

  Для державної реєстрації громадського об’єднання необхідно упродовж 60 днів з моменту утворення подати (або надіслати) уповноваженою особою до державного реєстратора заяву встановленої форми до якої додати примірник протоколу установчих зборів, статут у двох примірниках, відомості про керівні органи громадського об’єднання, заповнену належним чином реєстраційну картку на проведення державної реєстрації юридичної особи.

  Крім того, для реєстрації спілки необхідно також подати документи щодо структури засновників юридичних та фізичних осіб – власників істотної їх участі, а в разі якщо засновником є іноземна юридична особа також подається документ про підтвердження їх реєстрації у своїй країні – витяг із торгівельного, банківського, судового та іншого реєстру, що відповідає вимогам чинного законодавства Громадське об’єднання може мати свої відокремлені підрозділи..

  У разі неподання цих документів у 60-денний строк, громадське об’єднання не вважається утвореним.

  Громадське об’єднання яке має намір здійснювати свою діяльність без статусу юридичної особи повідомляє про своє утворення державного реєстратора упродовж 60 днів з дня його утворення. У цьому разі до державного реєстратора подаються заява за встановленою формою, примірник або нотаріально завірена копія протоколу установчих зборів, відомості про засновників, відомості про особу (осіб) уповноважену представляти громадське об’єднання.

  Громадські об’єднання припиняють свою діяльність за рішенням вищого органу управління шляхом саморозпуску або реорганізації шляхом приєднання до іншого громадського об’єднання такого ж статусу, та за рішенням суду про заборону (розпуск).

  Рішення про припинення діяльності (саморозпуск) може бути прийнято вищим органом управління у будь-який час.

  Необхідно наголосити, що такий порядок реєстрації буде діяти тільки з 01.01.2013 року, більш детальну інформацію зацікавлені

До уваги громадян