Відбулося засідання постійної профільної комісії

29 січня, під головуванням Сергія Бергера відбулося засідання постійної комісії  з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Окрім членів комісії, у засіданні прийняли участь голова районної ради Олена Гадемська, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Нестеренко.

Члени комісії розглядали питання щодо збереження та використання майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району, а саме: комплексу будівель, що знаходиться за адресою м.Бобринець, вул. Соборна (Луначарського), 78. За результатами розгляду зазначеного питання прийнято відповідні рішення.