Шоста сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 липня 2016 року                                                      № 99

м.Бобринець

 

Про затвердження районної

програми цивільного захисту

Бобринецького району на

2016-2020 роки у новій редакції

Відповідно до пункту 16 частини першоїстатті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 29 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 19 Кодексу цивільного захисту України, Стратегії розвитку Бобринецького району на період до 2020 року, заслухавши інформацію Кузьмічової М.С. начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації та з метою захисту населення і територій району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, послідовного зниження ризику їх виникнення, підвищення рівня безпеки населення і захищеності територій від наслідків таких ситуацій, забезпечення захисту населення, навколишнього природного середовища та населених пунктів від пожеж, підвищення рівня протипожежного захисту та створення сприятливих умов для реалізації державної політики у сфері цивільного захисту,

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну програму цивільного захисту Бобринецького району на 2016-2020 роки у новій редакції (далі – Програма), (додається).

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації, територіальним органам міністерств і відомств України в районі, органам місцевого самоврядування, підприємствам, закладам забезпечити виконання Програми відповідно до повноважень та встановлених термінів.

3. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації:

3.1. визначити управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації відповідальним за координацію роботи, організацію виконання, контроль та аналіз виконання заходів, передбачених Програмою;

3.2. зняти з контролю Комплексну програму запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру у Бобринецькому районі на 2016-2020 роки, затверджену рішення районної ради від 26 лютого 2016року № 52 як таку, що втратила чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Бобринецької районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури.

 

 

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян