Шоста сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 липня 2016 року                                                      № 106

м.Бобринець

Про затвердження Статуту

комунального закладу Бобринецької

дитячої школи мистецтв

Бобринецької районної ради

у новій редакції

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, Закону України  “Про освіту”, рішення другої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 18 грудня 2015 року № 37 “Про делегування повноважень Бобринецької районної ради Бобринецькій районній державній адміністрації”, на підставі клопотання Бобринецької районної державної адміністрації, з метою приведення Статуту до вимог чинного законодавства

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Статут комунального закладу Бобринецької дитячої школи мистецтв Бобринецької районної ради у новій редакції (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Бобринецької районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

 

Голова районної ради                                                        О.ГАДЕМСЬКА

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян