Шоста сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 липня 2016 року                                                      № 117

м.Бобринець

Про внесення змін до Комплексної районної

програми “Соціальна робота із різними

категоріями сімей, дітей

та молоді на 2012-2016 роки”

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 7, 8, 9, 10, 11, 12 Закону України “Про соціальну роботу з дітьми та молоддю”, Закону України “Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк”, статей 24, 25 Закону України “Про охорону дитинства”, Указу Президента України від 18 березня 2016 року № 150 “Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції”, з метою створення соціальних умов життєдіяльності, гармонійного та всебічного розвитку дітей, сімей та молоді на території Бобринецького району

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Комплексної районної програми “Соціальна робота із різними категоріями сімей, дітей та молоді на 2012-2016 роки” та викласти в новій редакції (додається).

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації, виконкомам сільських рад забезпечити виконання заходів даної Програми за рахунок передбачених джерел фінансування.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Бобринецької районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

 

Голова районної ради                                                          О.ГАДЕМСЬКА

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян