Шоста сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 липня 2016 року                                                      № 118

м.Бобринець

Про звіт про виконання програми

економічного і соціального розвитку

Бобринецького району за 2015 рік

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації Кузьмічової М.С. “Про звіт про виконання програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району за 2015 рік”

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Кузьмічової М.С. “Про виконання програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району за 2015 рік” взяти до відома.

2. Відзначити, що у 2015 році районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування вжито комплекс заходів, спрямованих на реалізацію завдань програми економічного і соціального розвитку району.

3. Взяти до уваги, що виконання завдань програми економічного і соціального розвитку району у 2015 році здійснювалось в умовах проведення антитерористичної операції в Україні, обмеження на державному рівні видатків інвестиційного спрямування на реалізацію проектів і заходів регіонального значення, запровадження обмежень на використання природного газу і електроенергії, значного підвищення тарифів і цін на енергоресурси та послуги, значного коливання курсу вільноконвертованих валют. Зазначені фактори не могли бути враховані на етапі формування даної програми.

4. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації та сільським радам, керівникам підприємств і організацій забезпечити безумовне виконання основних показників та заходів програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2016 рік, інвестиційних проектів та соціальних заходів передбачених програмою. Забезпечити підвищення добробуту населення, рівня оплати праці та доходів громадян, посилення соціальної захищеності малозабезпечених верств населення на основі динамічного розвитку економіки, підтримки малого і середнього бізнесу.

5. Рекомендувати сільським радам розглянути на сесіях рад питання про виконання програми економічного і соціального розвитку територій за 2015 рік.

6. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації зняти з контролю Програму економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2015 рік, затверджену рішенням тридцять четвертої сесії Бобринецької районної ради від 23 січня 2015 року № 504.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                                 О.ГАДЕМСЬКА

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян