Шоста сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 липня 2016 року                                                      № 121

м.Бобринець

Про хід виконання районної програми

поводження з твердими побутовими

відходами в Бобринецькому районі

на 2014-2020 роки за 2015 рік

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Бобринецької районної державної адміністрації Петровича І.І. “Про хід виконання районної програми поводження з твердими побутовими відходами у Бобринецькому районі на 2014-2020 роки за 2015 рік” сесія районної ради відмічає, що через недостатність фінансування, не здійснюється оформлення земельних ділянок місць видалення відходів у відповідності з законодавством, оформлення лімітно-дозвільної документації, розроблення схем санітарних очисток. Також, відсутні кошти на встановлення сортувальної лінії для роздільного збирання окремих видів побутових відходів, що підлягають переробці, як вторинної сировини. Забезпечення застосування сучасних модернізованих сміттєвозів теж потребує значних видатків, тому вивезення сміття на полігони населенням здійснюється самостійно, з метою належного виконання заходів щодо екологічно безпечного поводження, збирання, перевезення, зберігання побутових відходів на території Бобринецького району

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Петровича І.І. “Про хід виконання районної програми поводження з твердими побутовими відходами в Бобринецькому районі на 2014-2020 роки за 2015 рік” взяти до відома.

2. Рекомендувати головам сільських рад Бобринецького району виготовити паспорти місць видалення відходів, де вони відсутні, здійснити оформлення земельних ділянок у відповідності із чинним законодавством, розробити схеми санітарних очисток, а також оформити лімітно-дозвільну документацію.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

 

Голова районної ради                                                               О.ГАДЕМСЬКА

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян