Шоста сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 липня 2016 року                                                      № 123

м.Бобринець

 

Про стан виконання цільової комплексної

програми “Поліпшення охорони навколишнього

природного середовища та використання природних

ресурсів у Бобринецькому районі на 2011-2015 роки”

Відповідно до пункту 16 частини1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Бобринецької районної державної адміністрації Петровича І.І. “Про стан виконання цільової комплексної програми “Поліпшення охорони навколишнього природного середовища та використання природних ресурсів у Бобринецькому районі на 2011-2015 роки” сесія районної ради відмічає зменшення викидів і скидів забруднюючих речовин у навколишнє середовище, безпечне поводження з промисловими і побутовими відходами, збереження і відновлення біотичного різноманіття, формування безпечних умов життєдіяльності людей, з метою забезпечення екологічної безпеки

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Петровича І.І. “Про стан виконання цільової комплексної програми “Поліпшення охорони навколишнього природного середовища та використання природних ресурсів у Бобринецькому районі на 2011-2015 роки” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації зняти з контролю цільову комплексну програму “Поліпшення охорони навколишнього природного середовища та використання природних ресурсів на 2011-2015 роки”, затверджену рішенням п’ятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 27 квітня 2011 року № 65, як таку, що виконана та втратила термін дії.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

 

Голова районної ради                                                    О.ГАДЕМСЬКА

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян