Шоста сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 липня 2016 року                                                      № 126

м.Бобринець

 

Про хід виконання районної програми збереження

історичної пам’яті про Перемогу у Великій

Вітчизняній війні на 2011-2020 роки за 2015 рік

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації Матягіної К.В. “Про хід виконання районної програми збереження історичної пам’яті про Перемогу у Великій Вітчизняній війні на 2011-2020 роки за 2015 рік”, з метою збереження історичної пам’яті про Перемогу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, забезпечення належної уваги місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, суспільства в цілому до потреб ветеранів війни, поліпшення їх соціального захисту та медичного обслуговування; належного впорядкування пам'ятників і місць поховання загиблих і померлих воїнів, патріотичного виховання молоді та розвитку волонтерського руху

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Матягіної К.В. “Про хід виконання Програми збереження історичної пам’яті про Перемогу у Великій Вітчизняній війні на 2011-2020 роки за 2015 рік” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації передбачати кошти на виконання заходів Програми.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; охорони здоров’я, освіти, праці та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

 

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян