Шоста сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 липня 2016 року                                                      № 129

м.Бобринець

Про стан виконання районної цільової

соціальної програми підвищення якості

шкільної природничо-математичної

освіти на період до 2015 року

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Державної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 561, обласної цільової соціальної Програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року, затвердженої рішенням шістнадцятої сесії Кіровоградської обласної ради шостого скликання від 27 липня 2012 року № 321, районної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року, затвердженої рішенням сімнадцятої сесії Бобринецької районної ради від 23 листопада 2012 року № 229, на підставі клопотання голови районної державної адміністрації, заслухавши інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Різуна О.Л. з питання “Про стан виконання районної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року”

районна рада

ВИРІШИЛА

1. Інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Різуна О.Л. “Про стан виконання районної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року” взяти до відома.

2. Рекомендувати районній державній адміністрації зняти з контролю районну цільову соціальну програму підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період на період до 2015 року, затвердженої рішенням сімнадцятої сесії Бобринецької районної ради від 23 листопада 2012 року №229, як таку, що виконана.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

 

Голова районної ради                                                       О.ГАДЕМСЬКА

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян