БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 січня 2017 року                                                                                № 194

м.Бобринець

 

Про розгляд звернення депутатів

Бобринецької районної ради

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 11 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити звернення депутатів Бобринецької районної ради сьомого скликання до депутатів Кіровоградської обласної ради (додається).

2.Доручити голові Бобринецької районної ради Кіровоградської області направити звернення депутатів Бобринецької районної ради сьомого скликання до Кіровоградської обласної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                                    О.ГАДЕМСЬКА

 

 

Звернення

депутатів Бобринецької районної ради Кіровоградської області

до голови Кіровоградської обласної ради Чорноіваненка О.А. та депутатів Кіровоградської обласної ради

 

На сесії Кіровоградської обласної ради було затверджено Перспективний план формування територій громад Кіровоградської області згідно з яким на території Бобринецького району планується утворити 3 територіальні громади: Бобринецьку, Кетрисанівську та Витязівську.

Дане рішення прийнято всупереч бажанням жителів району, які висловилися проти такого об’єднання. Сільські громади району категорично не сприймають таку територіальну реформу, про що свідчать рішення сходів громад, сесій сільських рад. Люди не розуміють, що корисного вони отримають від цієї реформи. Натомість недоліки очевидні: це віддаленість адміністративних послуг від населення, збільшення транспортних видатків, скорочення кількості закладів соціальної сфери. До того ж, проведенню територіальної реформи заважатиме занедбана інфраструктура і непідготовленість законодавчої бази. Не передбачено фінансування з акцизного збору за паливо на дороги місцевого значення. Відсутнє належне транспортне сполучення між територіями, які планується об’єднати.

Керівництво держави в першу чергу має подбати про ухвалення законів для села, передусім повернути сільським громадам повноваження розпоряджатися землею.

Враховуючи вищесказане, керуючись статтею 11 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі рішень сільських  рад Бобринецького району, звертаємось до Вас з проханням не допустити “штучного” проведення адміністративно-територіальної реформи та не ухвалювати рішення про об'єднання територіальних громад у ручному режимі без згоди на те територіальних громад. В зв’язку з тим, що жителі району не надавали пропозиції щодо об’єднання, просимо внести відповідні зміни до Перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області виключивши з нього Бобринецький район.

 

Ухвалено рішенням Бобринецької районної ради

від “25”січня 2017 року № 194

 


Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян