БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕСЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 березня 2017 року                                                                            № 202

м.Бобринець

 

Про стан виконання програми соціального захисту

ветеранів, осіб, постраждалих від наслідків

Чорнобильської катастрофи та інвалідів

Бобринецького району на 2012-2016 роки за 2016 рік

 

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, враховуючи подання голови Бобринецької районної державної адміністрації

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації Матягіної К.В. “Про стан виконання програми соціального захисту ветеранів, осіб, постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи та інвалідів Бобринецького району на 2012-2016 роки за 2016 рік” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації зняти з контролю програму соціального захисту ветеранів, осіб, постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи та інвалідів Бобринецького району на 2012-2016 роки.

3.Визнати таким, що втратило чинність, рішення дванадцятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 24 лютого 2012 року №146.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; охорони здоров’я, освіти, праці та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

 

Голова районної ради О.ГАДЕМСЬКА

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян