БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕСЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 березня 2017 року                                                                         № 203

м.Бобринець

 

Про затвердження програми соціального захисту

ветеранів, осіб, постраждалих від наслідків

Чорнобильської катастрофи та інвалідів

Бобринецького району на 2017-2020 роки

 

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, враховуючи подання голови Бобринецької районної державної адміністрації, з метою поліпшення соціального захисту ветеранів, інвалідів, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС в районі протягом 2017-2020 років

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити програму соціального захисту ветеранів, осіб, постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи та інвалідів Бобринецького району на 2017-2020 роки (далі – Програма) (додається).

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації із залученням структурних підрозділів, сільським органам місцевого самоврядування забезпечити виконання заходів Програми.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Бобринецької районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємства, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

 

Голова районної ради О.ГАДЕМСЬКА

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян