БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІДЕСЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 березня 2017 року                                                                            № 204

м.Бобринець

Про стан виконання районної програми

виведення топкових загальноосвітніх

навчальних закладів району з підвальних

приміщень на 2014-2016 роки

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, наказу Державного комітету України по нагляду за охороною праці від 23 липня 1996 року № 125 “Про затвердження “Правил будови та безпечної експлуатації парових котлів, що працюють під тиском не більше 0,07 МПа (0,7 кгс/см2), водогрійних котлів та водопідігрівачів з температурою води не вище 115 Со”, на виконання рішення тридцятої сесії шостого скликання від 29 серпня 2014 року № 442, враховуючи клопотання Бобринецької районної державної адміністрації, заслухавши інформацію Різуна О.Л. начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації “Про стан виконання районної програми виведення топкових загальноосвітніх навчальних закладів району з підвальних приміщень на 2014-2016 роки”, з метою поліпшення стану безпеки і реалізації заходів створення належних, безпечних і здорових умов забезпечення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах району

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію Різуна О.Л. начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації “Про стан виконання районної програми виведення топкових загальноосвітніх навчальних закладів району з підвальних приміщень на 2014-2016 роки” взяти до уваги.

2. Рекомендувати районній державній адміністрації зняти з контролю району програму виведення топкових загальноосвітніх закладів району з підвальних приміщень на 2014-2016 роки, як таку, що втратила термін дії.

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення тридцятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 29 серпня 2014 року №442.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Бобринецької районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регулярної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

 

Голова районної ради О.ГАДЕМСЬКА

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян