БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕСЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 березня 2017 року                                                                      № 208

м.Бобринець

Про стан виконання районної

програми енергоефективності

Бобринецького району за 2016 рік

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 17 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та заслухавши інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Кузьмічової М.С. “Про виконання районної програми енергоефективності Бобринецького району за 2016 рік” відзначити, що у 2016 році районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування вжито комплекс заходів, спрямованих на реалізацію завдань програми енергоефективності Бобринецького району

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Кузьмічової М.С. “Про стан виконання районної програми енергоефективності Бобринецького району за 2016 рік” прийняти до відома.

2. Взяти до уваги, що виконання завдань районної програми енергоефективності Бобринецького району у 2016 році здійснювалось в умовах антитерористичної операції в Україні, обмеження на державному рівні видатків інвестиційного спрямування на реалізацію проектів і заходів регіонального значення, запровадження обмежень на використання природного газу і електроенергії, значного підвищення тарифів і цін на енергоресурси та послуги, значного коливання курсу вільноконвертованих валют. Зазначені фактори не могли бути враховані на етапі формування даної програми.

3. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації зняти з контролю Програму енергоефективності Бобринецького району на період до 2016 року, як таку що виконана та втратила термін дії.

4. Визнати такими, що втратили чинність, рішення дев’ятнадцятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 22 лютого 2013 року №264, рішення четвертої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 22 квітня 2016 року № 80.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

 

Голова районної ради О.ГАДЕМСЬКА

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян