БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕСЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 березня 2017 року                                                                            № 211

м.Бобринець

Про стан виконання районної програми

протидії захворюванню на туберкульоз

до 2016 року за 2016 рік

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання  Закону України від 16 жовтня 2012 року №5451- УІ “Про затвердження Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз на 2012-2016 роки”, рішення двадцять першої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 21 червня 2013 року № 302 “Про затвердження районної програми протидії захворювання на туберкульоз на період до 2016року”, рішення другої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 18 грудня 2015 року № 37 “Про делегування повноважень Бобринецької районної ради Бобринецькій районній державній адміністрації”, заслухавши та обговоривши інформацію головного лікаря Семенюк Л.В. та розглянувши клопотання Бобринецької районної державної адміністрації

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні  Семенюк Л.В. “Про стан виконання районної програми протидії захворювання на туберкульоз на період до 2016року за 2016 рік”, взяти до відома .

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації зняти з контролю Програму, як таку, що втратила термін дії.

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення двадцять першої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 21 червня 2013 року №302.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Бобринецької районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

 

Голова районної ради                                                             О.ГАДЕМСЬКА

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян