БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕСЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 березня 2017 року                                                                                  № 212

м.Бобринець

 

Про стан виконання районної програми

по реалізації в районі Національного плану

дій щодо реалізації Конвенції ООН про

права дитини на період до 2016 року

 

Відповідно пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання Закону України “Про Загальнодержавну програму “Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року” від 5 березня 2009 року №1065-VI, рішення другої сесії Кіровоградської обласної ради шостого скликання від 09 грудня 2010 року № 30 “Про обласну програму по реалізації в області Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року”, рішення другої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 29 грудня 2010 року № 38 “Про районну програму по реалізації в районі Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року”, заслухавши інформацію начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації  Неклеси Л.А. “Про стан виконання районної програми по реалізації в районні Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року”, з метою захисту прав та інтересів дітей на території районну

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Інформацію начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Неклеси Л.А. “Про стан виконання районної програми по реалізації в районі Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року” взяти до відома.

2.Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації зняти з контролю районну програму по реалізації в районі Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року, як таку, що виконана та втратила термін дії.

3.Визнати таким, що втратило чинність, рішенням другої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 29 грудня 2010 року № 38.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

 

Голова районної ради                                                          О. ГАДЕМСЬКА

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян