БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 19 вересня 2017 року                                                                            № 244

м.Бобринець

 

Про хід виконання Програми зайнятості

населення Бобринецького району на період

до 2017 року

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про зайнятість населення”, з метою забезпечення зайнятості населення, розширення самостійної зайнятості населення, сприяння підготовці робочої сили, професійний склад і кваліфікаційний рівень якої відповідає потребам ринку праці, посилення мотивації до легальної зайнятості, соціальної підтримки безробітних, зареєстрованих у державній службі зайнятості

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації Матягіної К.В. “Про хід виконання програми зайнятості населення Бобринецького району на період до 2017 року” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації, міській та сільським радам продовжити роботу щодо виконання заходів по збереженню діючих, відновлення та створення нових робочих місць на підприємствах, в установах та організаціях Бобринецького району.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

 

 

Голова районної ради О.ГАДЕМСЬКА

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян