Друга сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 18 грудня 2015 року                                                               № 19

м.Бобринець

Про погодження відділу освіти

районної державної адміністрації

списання основних засобів спільної

власності територіальних громад

сіл та міста району

Відповідно до статей 43, 60 та пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення сьомої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від 23 лютого  2007 року №87 “Про затвердження Порядку списання основних засобів з балансів підприємств, установ та організацій комунальної власності територіальних громад сіл і міста Бобринецького району”, рішення двадцять четвертої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від 31 серпня 2010 року №391 “Про затвердження Порядку управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і міста району”, зі змінами, затвердженими рішенням двадцять третьої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 25 жовтня 2013 року № 344, на підставі подання голови Бобринецької районної державної адміністрації та, з метою ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити відділу освіти Бобринецької районної державної адміністрації списання основних засобів спільної власності територіальних громад сіл та міста району (відповідно до переліку, що додається), шляхом ліквідації.

2. Рекомендувати відділу освіти Бобринецької районної адміністрації, який є балансоутримувачем вищезазначеного майна, провести списання згідно з чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Бобринецької районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА

Додаток

до рішення другої сесії Бобринецької

районної ради сьомого скликання

18 грудня 2015 року № 19

Перелік

майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району, що підлягає списанню шляхом ліквідації

 

Балансоутримувач

Найменування майна

Рік встановлення

Інвентарний номер

Первісна вартість в грн.

Залишкова вартість в грн.

Відділ освіти Бобринецької районної державної адміністрації

Циркуляційний насос

VILO

2009 рік

10480009

6100,00

1676,00

_________________________

 

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян