Друга сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 18 грудня 2015 року                                                               № 24

 

м.Бобринець

 

Про стан виконання районної програми

забезпечення діяльності кримінально-виконавчої

інспекції та попередження росту рецидивної

злочинності за 2012-2015 роки

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про Державну кримінально-виконавчу службу України”, заслухавши інформацію начальника Бобринецького МВ КВІ УДПтС України в Кіровоградській області Ткаченка Ю.М. “Про хід виконання районної програми забезпечення діяльності кримінально-виконавчої інспекції та попередження росту рецидивної злочинності за 2012-2015 роки”, з метою ефективної реалізації державної політики у сфері виконання кримінальних покарань та адміністративних стягнень, профілактики злочинності та правопорушень шляхом розроблення, здійснення комплексу заходів, спрямованих на усунення причин та умов учинення протиправних діянь

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника Бобринецького РВ КВІ УДПтС України в Кіровоградській області Ткаченка Ю.М. “Про стан виконання районної програми забезпечення діяльності кримінально-виконавчої інспекції та попередження росту рецидивної злочинності за 2012-2015 роки” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації зняти з контролю районну програму забезпечення діяльності кримінально-виконавчої інспекції та попередження росту рецидивної злочинності на 2012-2015 роки, затверджену рішенням одинадцятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 30 рудня 2011 року № 132, у зв’язку із закінченням терміну дії.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

 

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА

 

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян