Друга сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 18 грудня 2015 року                                                               № 28

м.Бобринець

 

Про хід виконання Комплексної районної

програми виконання протипожежних

заходів закладів освіти Бобринецької

районної державної адміністрації

на 2008-2015 роки

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування України”, Закону України “Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру”, Закону України “Про об’єкти підвищеної небезпеки”, Закону України “Про правові засади цивільного захисту”, Указу Президента України від 09 лютого 2001 року №80 “Про заходи щодо підвищення рівня захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру”, від 15 лютого 1999 року №192 “Про затвердження Положення про організацію оповіщення і зв’язку у надзвичайних ситуаціях”, від 01 липня 2002 року №870 “Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на період до 2010 року”, наказу МНС України від 23 квітня 2001 року №97 “Про затвердження Порядку здійснення підготовки населення на підприємствах, в установах та організаціях до дій при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру”, рішення двадцять першої сесії Бобринецької районної ради четвертого скликання від 04 листопада 2005 року № 521 “Про комплексну районну програму запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру у Бобринецькому районі на 2006-2010 роки і на період до 2015 року”, на підставі клопотання голови Бобринецької районної державної адміністрації, заслухавши інформацію начальника відділу освіти Бобринецької районної державної адміністрації Різуна О.Л. “Про хід виконання Комплексної районної програми виконання протипожежних заходів закладів освіти Бобринецької районної державної адміністрації на 2008-2015 роки”, з метою створення належного протипожежного стану підпорядкованих навчальних закладів району

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника відділу освіти Бобринецької районної державної адміністрації Різуна О.Л. “Про хід виконання Комплексної районної програми виконання протипожежних заходів закладів освіти Бобринецької районної державної адміністрації на 2008-2015 роки” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації:

2.1. Забезпечити подальше виконання заходів щодо реалізації основних напрямків, визначених районною програмою.

2.2. Передбачити кошти щодо фінансування заходів даної програми.

2.3. Рекомендувати головам Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади та сільських рад району відповідно до чинного законодавства сприяти виконанню Комплексної програми виконання протипожежних заходів закладів освіти Бобринецької районної державної адміністрації на 2008-2015 роки.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Бобринецької районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА

 

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян