Третя сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 26 лютого 2016 року                                                              № 59

 

м.Бобринець

 

Про стан виконання районної програми

Репродуктивне здоров’я населення

на період до 2015 року

 

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2006 року № 1849 “Про затвердження Державної програми “Репродуктивне здоров’я нації” на період до 2015 року”, рішення шістнадцятої сесії Кіровоградської обласної ради п’ятого скликання від 06 червня 2008 року № 450, рішення п’ятнадцятої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від 17 жовтня 2008 року № 243 “Про затвердження районної програми “Репродуктивне здоров’я населення району на період до 2015 року”, заслухавши інформацію головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні Семенюк Л.В. “Про стан виконання районної програми “Репродуктивне здоров’я населення на період до 2015 року”

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні Семенюк Л.В. “Про стан виконання районної програми “Репродуктивне здоров’я населення на період до 2015 року” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації зняти з контролю районну програму “Репродуктивне здоров’я населення на період до 2015 року”, затверджену рішенням п’ятнадцятої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від 17 жовтня 2008 року № 243, як таку, що виконана та втратила термін дії.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

 

 

Голова районної ради                                                                 О.ГАДЕМСЬКА

 

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян