12 лютого заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Під час наради голова облдержадміністрації наголосив, що цього року значні кошти виділятимуться з Державного бюджету на соціально-важливі проекти. У 2018 році держава планує виділити 5 мільярдів гривень на медичну реформу, 136 мільйонів з яких надійде на Кіровоградщину. З ДФРР буде спрямовано майже 6 мільярдів гривень, з яких область отримає 108 мільйонів (фінансуватимуть завершення минулорічних проектів, а також будівництво і реконструкцію дитсадків, ремонти доріг, будівництво водопроводів, упорядкування пожежних частин ОТГ). Окрім цього, буде виділено кошти на будівництво мультифункціональних спортивних майданчиків, до того ж, фінансовий ресурс на це держава збільшує, тому з'явиться можливість збудувати таких в області близько двадцяти. Спрямовуватимуться кошти з Держбюджету і на придбання шкільних автобусів для опорних навчальних закладів Кіровоградщини.

Сергій Кузьменко порушив питання перерахунку пенсій колишнім військовослужбовцям та пенсіонерам силових структур. Керівник ОДА нагадав, що перший етап підвищення виплат пенсіонерам відбувся минулого року – відповідно до ухваленого Верховною Радою Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій".