12 квітня на території Кривоносівської сільської ради відбулися сходи жителів громади.

Поспілкуватися з громадою із актуальних питань завітали до Кривоносового також: голова районної ради Олена Гадемська, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Сопільняк, депутат районної ради Анатолій Цесарський та лікар із загальної гігієни відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Людмила Тернюк.

Під головуванням Людмили Копотій, Кривоносівського сільського голови, було заслухано та обговорено ряд актуальних питань.

Обговорено питання про проведення поточних і середніх ремонтів районних автомобільних доріг загального користування місцевого значення у 2018 році, велику увагу було приділено питанню з благоустрою територіальної громади.

Олена Гадемська озвучила присутнім інформацію щодо стану подання декларацій про майновий стан і доходи. Зокрема, маються на увазі одноосібники, яких на території Кривоносівської громади налічується більше 100 осіб. Із них на даний момент лише близько 30 суб’єктів господарювання подало заповнені декларації про майновий стан і доходи за 2017 рік. Олена Антонівна наголосила, що лише за рахунок подання декларацій стане можливе раціональне наповнення місцевих бюджетів, а це, в свою чергу, безпосередньо впливає на розвиток та благополуччя жителів Кривоносівської сільської ради.

Під час робочого візиту представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади оглянули приміщення майбутнього дитячого садка, що готується до здачі в експлуатацію найближчим часом та відвідали сільський фельдшерсько-акушерський пункт.