Сьогодні у великому залі адмінприміщення відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтерів. В урочистостях прийняли участь голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, міський голова Валерій Сніжко, представники установ, організацій та підприємств району, працівники районного військового комісаріату, ветерани, волонтери.

Під час свого виступу голова районної ради Олена Гадемська сказала слова вітання усім чоловікам, які проходили військову службу і завжди готові стати на захист своїх родин, домівок, своєї землі.

Також, вона привітала волонтерів та висловила подяку за безкорисливу допомогу, мужність і чуйність.

Вітальне слово військовослужбовцям та волонтерам висловили голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, міський голова Валерій Сніжко, військовий комісар Бобринецького районного військового комісаріату  Микола  Капітоненко.

Грамотами районної державної адміністрації та районної ради за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм та з нагоди Дня Збройних Сил України нагородили військовослужбовців. Із нагоди Міжнародного дня волонтерів вручили Грамоту районної державної адміністрації та районної ради волонтеру Анатолію Ліннікову.

Полеглих військовослужбовців було вшановано хвилиною мовчання. Перед присутніми виступили місцеві аматори з тематичними піснями.

Після урочистостей, голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, міський голова Валерій Сніжко вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя за мир і спокій на українській землі покладанням квітів до Галереї Слави, пам’ятника Невідомому солдату, пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам та чорнобильцям.