Статистичні показники за січень 2017 року

Головне управління статистики у Кіровоградській області інформує:

Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами Кіровоградської області

у січні 2017 року

У січні 2017р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 2096 млн.грн, з неї продукції добувної та переробної промисловості – на суму 1287,8 млн.грн (61,4%). У структурі реалізованої промислової продукції на постачання електроенергії, газу пари та кондиційованого повітря припало 37,6%, виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 31,5%, машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, – 10%, металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устатковання, – 7,7%.

В обсязі реалізації харчових продуктів та напоїв найбільша питома вага припадала на виробництво олії та тваринних жирів (68,7%), м’яса та м’ясних продуктів (11,3%).

Найбільше реалізовано продукції добувної промисловості підприємствами Новомиргородського, Гайворонського, Новоукраїнського, Кіровоградського районів та м.Кропивницького; харчової промисловості – міст Світловодська, Кропивницького, Олександрії, Кіровоградського, Олександрійського, Голованівського районів; машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, – міст Кропивницького та Олександрії.

Обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу
у січні 2017р. по області становив 2162 грн, найбільше –
у м.Світловодську (9632 грн), Світловодському (4999 грн.) та Голованівському (4810 грн) районах.

Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами Бобринецького району

у січні 2017 року

У січні 2017р. підприємствами Бобринецького району реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 0,5 млн.грн, що становило 0,02% загального обсягу реалізованої продукції по області (підприємствами Новоукраїнського району – 16,5 млн.грн (0,8%), Долинського – 7,3 млн.грн (0,3%)).

На переробну промисловість припало 69,1% реалізованої продукції району. Найбільша питома вага припала на реалізацію продукції підприємствами з перероблення та консервування риби, ракоподібних і молюсків.

На кожного мешканця району в середньому припало 18 грн реалізованої промислової продукції.

Індекси споживчих цін

у січні 2017 року

Індекс споживчих цін (індекс інфляції) у січні 2017 року порівняно  з попереднім місяцем в області становив 101,6%, в Україні – 101,1%.