На щотижневій онлайн-нараді акцентовано увагу на змінах в законодавстві

5 лютого заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Під час наради голова облдержадміністрації акцентував увагу на змінах чинного законодавства, що регулює питання видачі землі учасникам антитерористичної операції.


Сергій Кузьменко зазначив, що Кабінет Міністрів України врегулював порядок забезпечення учасників АТО земельними ділянками. Так, раніше був встановлений паритет, коли безоплатно передавалося не більше 25 % від площ ділянок, реалізованих на відкритих торгах за попередній звітній період. Такий принцип гальмував процес отримання атовцями гарантованих державою земельних наділів.

Також Кабінет Міністрів України переглянув та конкретизував стратегію держави у частині виділення земельних ділянок учасникам АТО і постанову "Про внесення змін до стратегії удосконалення механізму управління в сфері використання та охорони земель сільгосппризначення державної власності та розпорядження ними", закріпивши першочергове забезпечення земельними ділянками учасників АТО незалежно від площ земельних ділянок, право на які було продано.

Голова облдержадміністрації наголосив, що пріоритетним для влади у нинішньому році є питання підтримки військових частин. За його словами, цього року на підтримку військових частин, які базуються на території Кіровоградшини, попередньо заплановано спрямувати близько 5 млн. грн.

До уваги громадян