Двадцять перша сесія Бобринецької  районної ради шостого  скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 червня 2013 року                                                               № 294

м.Бобринець

Про звіт про виконання районного бюджету за

січень-березень 2013 року

Відповідно пункту 17 частини 1  статті  43  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 80 Бюджетного кодексу України, заслухавши інформацію Нестеренко Л.М. – начальника фінансового управління Бобринецької районної державної адміністрації “Про звіт про виконання районного бюджету за січень-березень 2013 року”

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити звіт про виконання районного бюджету за січень-березень 2013 року:

по доходах у сумі 23589,2 тис.грн., у тому числі по загальному фонду – 22721,9 тис.грн., по спеціальному фонду – 867,3 тис.грн.;

по видатках у сумі 24404,7 тис.грн., у тому числі по загальному фонду – 23726,3 тис.грн., по спеціальному фонду – 678,4 тис.грн.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

___________________________________________________________________________________________

Двадцять перша сесія Бобринецької  районної ради шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 червня 2013 року                                                               № 295

м.Бобринець

Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2012

року № 238 “Про районний бюджет на 2013 рік”

Відповідно до  статті  43  Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, статті 78 Бюджетного кодексу України, у зв’язку з реалізацією експерименту щодо запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів відповідно до Концепції застосування програмно-цільового методу у бюджетному процесі, схваленої розпорядженням  Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2002 року № 538-р, Концепції реформування місцевих бюджетів, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 травня 2007 року № 308-р, Програми економічних реформ Президента України на 2010-2014 року “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава” та наказу Міністерства фінансів України від 02 серпня 2010 року № 805 “Про затвердження Основних підходів до запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів”

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Відповідно до пункту 9 рішення районної ради від 21 грудня 2012 року № 238 “Про районний бюджет на 2013 рік” затвердити розпорядження голови районної державної адміністрації від 08 травня 2013 року № 146-р “Про внесення змін до розподілу  субвенції з державного бюджету” та від 27 травня 2013 року №186-р “Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2013 рік”.

2. Внести зміни до рішення районної ради від 21 грудня 2012 року № 238 “Про районний бюджет на 2013 рік”, а саме:

збільшити доходи районного бюджету на 246 976 грн., в тому числі за рахунок субвенцій з  обласного бюджету – 40 176 грн. та бюджетів місцевого самоврядування району – 206 800 грн.;

збільшити видатки районного бюджету на 289 702  грн., у тому числі за рахунок залучення вільного залишку коштів загального фонду  районного бюджету у сумі 42 726 грн.;

зменшити  розмір резервного фонду районного бюджету на 2013 рік на 61 230 грн.;

внести відповідні зміни до додатків 1, 2 та 3 (додаються);

викласти додатки 4, 5 та 6 у новій редакції (додаються).

3. Затвердити додаток № 1, затверджений рішенням районної ради № 261 від 22 лютого 2013 року, в новій редакції (додається).

4. Затвердити розподіл видатків районного бюджету на 2013 рік за головними розпорядниками коштів  у розрізі бюджетних  програм (додаток 3-1 у форматі програмно-цільового методу до рішення районної ради від 21 грудня 2012 року № 238 “Про районний бюджет на 2013 рік”) (додається).

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

_______________________________________________________________________________________________

Двадцять перша сесія Бобринецької  районної ради шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 червня 2013 року                                                               № 296

м.Бобринець

Про затвердження Стратегії економічного і соціального розвитку

Бобринецького району на 2013-2020 роки

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, розглянувши поданий Бобринецькою районною державною адміністрацією проект Стратегії економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2013-2020 роки, в зв’язку із змінами, що відбулися в соціально-економічній сфері України в період після фінансово-економічної кризи 2008-2009 років, розгортанням політики економічних і соціальних реформ, змінами підходів до побудови державної політики та засад регіонального розвитку України

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Стратегію економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2013-2020 роки (далі – Стратегія) (додається).

2.Рекомендувати міському та сільським головам розробити та затвердити стратегії  економічного і соціального розвитку територій на 2013-2020 роки з урахуванням основних положень Стратегії.

3.Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації:

під час розробки галузевих, цільових програм та щорічних програм економічного і соціального розвитку району керуватись основними положеннями Стратегії;

розробити механізм реалізації завдань Стратегії, забезпечити контроль за його дотриманням.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради.

Голова районної ради                                                  І.ТАНАСІЄНКО

____________________________________________________________________________________________

Двадцять перша сесія Бобринецької  районної ради шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 червня 2013 року                                                               № 297

м.Бобринець

Про інформацію прокурора Бобринецького району

“Про стан законності на території Бобринецького району

та заходи щодо її зміцнення за 2012 рік”

Відповідно до пункту 36 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  заслухавши інформацію прокурора Бобринецького району Кіровоградської області Маленка О.В. “Про стан законності на території Бобринецького району та заходи щодо її зміцнення за 2012 рік”, з метою забезпечення законності та правопорядку на території Бобринецького району відповідно до Конституції України та законів України, посилення захисту прав і свобод людини і громадянина від злочинних посягань

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Інформацію прокурора Бобринецького району Кіровоградської області Маленка О.В. “Про стан законності на території Бобринецького району та заходи щодо її зміцнення за 2012 рік” прийняти до відома.

2.Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації, міському та сільським головам забезпечувати охорону конституційних прав громадян, захист життя, здоров’я, честі і гідності людини та її майна від злочинних посягань.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                              І.ТАНАСІЄНКО

_____________________________________________________________________________________________

Двадцять перша сесія Бобринецької  районної ради шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 червня 2013 року                                                               № 298

м.Бобринець

Про внесення змін до Методики розрахунку, пропозиції

розподілу та порядок використання

плати за оренду майна спільної власності

територіальних громад сіл та міста  району,

базову ставку орендної плати приміщень спільної

власності територіальних громад

сіл та міста району

Відповідно до пункту 19 статті 43, пункту 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 10,19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, рішення другої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від 07 липня 2006 року № 24 “Про делегування повноважень районної ради районній державній адміністрації”, рішення двадцять третьої сесії Бобринецької районної ради  п’ятого скликання від 12 травня 2010 року № 371 “Про затвердження Методики розрахунку, пропозиції розподілу та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району” та  внесених змін до Методики рішенням п’ятнадцятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання  від 25 липня 2012 року № 193, на підставі клопотання Бобринецької районної державної адміністрації

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до Методики розрахунку, пропозиції розподілу та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району, базову ставку орендної плати приміщень спільної власності територіальних громад сіл та міста району, доповнивши пункт 10 абзацом 4 та  викласти його в такій редакції:

“Розмір річної орендної плати за оренду нерухомого майна становить одна гривня за 1 кв. м згідно площі  визначеної договором між орендодавцем і орендарем, для закладів охорони здоров’я, а саме:

- територіального медичного об’єднання “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області”;

- комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”  Бобринецької районної ради”.

2.Погодити надання в оренду перелік приміщень, які будуть використовуватися бригадами швидкої медичної допомоги територіального медичного об’єднання “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області”, в розрізі лікувально-профілактичних закладів району та структурних підрозділів комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”  Бобринецької районної ради (переліки № 1, № 2 додаються).

3.Рекомендувати районній державній адміністрації забезпечити укладання договорів оренди між Бобринецькою центральною районною лікарнею і територіальним медичним об’єднанням “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області” та комунальним лікувальним закладом “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради передбачивши всі істотні умови, встановленні чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії  районної ради з питань: охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї, туризму; бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації.

Голова районної ради                                                          І. ТАНАСІЄНКО

______________________

Додаток № 1

до рішення 21 сесії Бобринецької районної ради шостого скликання

від 21 червня 2013 року № 298

Перелік

приміщень Бобринецької  центральної районної лікарні,  які  будуть використовуватись бригадами швидкої допомоги  територіального медичного об’єднанням “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області”

1. Відділення швидкої та невідкладної допомоги при Бобринецькій центральній районній лікарні – 26,0 кв.м:

- кімната для працівників швидкої допомоги 3,40м х 3,0м = 10,2 кв.м;

- кімната приймального відділення 4,0м х 3,0м = 12,0 кв.м;

- кімната для зберігання медикаментів 2,0м х 3,8м = 7,6 кв.м : 2 = 3,8 кв.м.

2. Пункт постійного базування бригади швидкої допомоги при Витязівській сільській лікарській амбулаторії – 23,1 кв.м:

- кімната чергового медперсоналу 3,0м х 2,7м = 8,1 кв.м;

- кімната для обслуговування хворих (маніпуляційна) 5,0м х 3,0м = 15,0 кв.м.

3. Пункт постійного базування бригади швидкої допомоги при Кетрисанівській сільській лікарській амбулаторії – 41,3 кв.м:

- кімната для перебування працівників та огляду хворих (кімната чергової медсестри в стаціонарному відділенні) 3,8м х 2,6м = 9,9 кв.м;

- коридор (стаціонарне відділення) 1,35м х 12,0м = 16,2 кв.м;

2,0м х 7,6м = 15,2 кв.м.

4. Пункт тимчасового базування бригади швидкої допомоги при Рощахівській сільській лікарській амбулаторії – 30,6 кв.м:

- кімната для працівників швидкої допомоги 5,20м х 2,0м = 10,4 кв.м;

- кімната для прийому та обслуговування хворих (кабінет амбулаторного прийому) 6,5м х 3,1м = 20,15 кв.м.

Разом – 121,0 кв.м

__________________________

Додаток № 2

до рішення 21 сесії Бобринецької районної ради шостого скликання

від 21 червня 2013 року № 298

Перелік

приміщень Бобринецької  центральної районної лікарні,  які  будуть  надаватись  в  оренду  комунальному лікувальному закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”  Бобринецької районної ради

Будівля   поліклінічного  відділення

 1. Кабінет  №1    (Сімейного  лікаря )
 2. Кабінет  №2    (Сімейного  лікаря)
 3. Кабінет  №8    (Кабінет  щеплень)
 4. Кабінет №10   (Сімейного  лікаря)
 5. Кабінет  №11  (Дільничного  терапевта)
 6. Кабінет  №12  (Сімейного  лікаря)
 7. Реєстратура
 8. Кабінет № 33   (Профілактичний кабінет)
 9. Кабінет  № 34  (Профілактичний   кабінет)

Будівля стоматологічного  відділення

 1. Кабінет № 22   (Підлітковий кабінет)
 2. Кабінет  №23  (Сімейного  лікаря)
 3. Кабінет №25   (Жіночий  оглядовий кабінет)
 4. Кабінет  №28  (Сімейного  лікаря)
 5. Кабінет  УЗД  (Унтілов К.М.)

Будівля   лабораторії

 1. Дитяча консультація  (реєстратура)
 2. Кабінет №1 (Дільничного педіатра)
 3. Кабінет  №2 (Дільничного  педіатра)
 4. Кабінет  щеплень

Адмінбудівля

 1. Кабінет  головного  лікаря
 2. Кабінети (відділ кадрів, бухгалтерія)

________________________________________________________________________________

Двадцять перша сесія Бобринецької  районної ради шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 червня 2013 року                                                               № 299

м.Бобринець

Про затвердження Статуту Бобринецької центральної районної

лікарні в новій редакції

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про екстрену медичну допомогу”, пункту 5 статті 78 Господарського кодексу України, рішення другої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від 07 липня 2006року № 24 “Про делегування повноважень районної ради районній державній адміністрації”, на виконання  рішень двадцятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від    24 квітня 2013 року № 276 “Про підготовку до проведення реорганізації Бобринецької центральної районної лікарні”, № 277 “Про утворення комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради” та в зв’язку з передачею: майна та функцій відділення швидкої допомоги  Бобринецької центральної районної лікарні до територіального медичного об’єднання “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області”; майна та функцій комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради, на підставі клопотання Бобринецької районної державної адміністрації

районна рада

ВИРІШИЛА:

1 .Затвердити Статут Бобринецької центральної районної лікарні в новій редакції (додається).

2. Визнати таким, що втратив чинність Статут Бобринецької центральної районної лікарні зі змінами та доповненнями затвердженими рішеннями двадцять першої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від         20 листопада 2009 року № 344, другої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 29 грудня 2010 року № 32, четвертої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання  від 25 березня 2011 року № 55, шостої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 24 червня 2011 року № 95 та тринадцятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від  30 березня 2012 року № 160.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії  районної ради з питань: охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї, туризму; бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації.

Голова районної ради                                                          І. ТАНАСІЄНКО

_____________________________________________________________________________________________

Двадцять перша сесія Бобринецької  районної ради шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 червня 2013 року                                                               № 300

м.Бобринець

Про погодження передачі майна спільної власності

територіальних громад сіл та міста району

з балансу Бобринецької центральної районної лікарні

на баланс комунального лікувального закладу  “Центр

первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького

району” Бобринецької районної ради

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 8, 16, 33, 35-1 Закону України “Основи законодавства про охорону здоров’я”, постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2010 року № 208 “Деякі питання удосконалення системи охорони здоров’я”, Указу Президента України від 12 березня 2013 року № 128/2013 “Про Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”,  рішення другої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від 07 липня 2006 року № 24 “Про делегування повноважень районної ради районній державній адміністрації”, рішення двадцять четвертої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від 31 серпня 2010 року №391 “Про затвердження Порядку управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району”, на виконання рішення двадцятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання № 276 від 24 квітня 2013 року “Про підготовку до проведення реорганізації Бобринецької центральної районної лікарні”, розглянувши подання Бобринецької районної державної адміністрації та  у зв’язку із створенням з 01 липня 2013 року комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради як юридичної особи шляхом реорганізації Бобринецької центральної районної лікарні

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Погодити передачу майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району з балансу Бобринецької центральної районної лікарні на баланс комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради (відповідно додатків з № 1 по № 17, що додаються).

2.Районній  державній адміністрації та Бобринецькій центральній районній лікарні здійснити заходи пов’язані з виконанням прийнятого рішення.

3.Після  завершення  реорганізації Бобринецькій центральній районній лікарні здійснити передачу, а комунальному лікувальному закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради  прийняти на  баланс на  праві оперативного управління майно, зазначене в додатках № 1-17.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії  районної ради з питань: охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї, туризму; бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації.

Голова районної ради                                              І.ТАНАСІЄНКО

_________________

Додаток № 1

до рішення 21 сесії Бобринецької районної ради шостого скликання

від 21 червня 2013 року № 300

Перелік

цілісних майнових комплексів та майна закладів охорони здоров’я територіальних громад Бобринецького району, які передаються до спільної власності територіальних громад

 

з/п

 

Назва установи

спільної власності територіальних громад сіл та міст району

 

Об'єкт      передачі

 

Юридична адреса

 

Примітка

 

 

1

Бобринківський фельдшерський пункт

 

ЦМК

 

с.Бобринка.

вул. Шкільна, 1а

 

 

 

2

Буховецький фельдшерський пункт

ЦМК

 

с.Буховецьке,

вул. Гагаріна, 26

 

 

 

3

Володимиро-Іллінський фельдшерський пункт

 

ЦМК

 

с.Володимиро -Іллінка, вул. Куліша,10

 

 

 

4

Верхньоінгульський фельдшерсько -акушерський пункт

 

ЦМК

 

с.Верхньоінгульське, вул. Набережна, 19

 

 

 

5

Василіський фельдшерсько -акушерський пункт

ЦМК

 

с.Василівка,

вул.Леніни Топор,10

 

 

 

6

Веселівський фельдшерський пункт

 

ЦМК

 

с.Веселівка,

вул. Садова, 32

 

 

 

7

Витязівська сільська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини

 

ЦМК

 

с.Витязівка,

вул. Базарна, 25

 

 

 

8

Зорянський фельдшерський пункт

 

ЦМК

 

с.Зоряне,

вул. Садова, І3а

 

 

 

9

Кетрисанівська

лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини

 

ЦМК

 

с.Кетрисанівка,

вул. Комсомольська, 28

 

 

 

 

10

Куйбишевський фельдшерсько -акушерський пункт

 

ЦМК

 

с.Куйбишеве,

вул. Центральна, 3А

 

 

 

11

Кіровський фельдшерський пункт

 

ЦМК

с.Кірове,

вул. Кірова, 5

 

 

 

12

Костомарівський фельдшерський пункт

 

ЦМК

 

с.Костомарівка,

вул. 70-річчя Жовтня, 5

 

 

 

13

Березівський фельдшерський пункт

 

ЦМК

с.Кохане,

вул. Шевченка, 8

 

 

 

14

Мар'янівський фельдшерський пункт

 

ЦМК

с.Мар'янівка,

вул. Димитрова, 6

 

 

 

15

Миколо - Бабанський фельдшерський пункт

 

ЦМК

С.Миколо - Бабанка, вул. Молодіжна, 24

 

 

16

Сорочанівський фельдшерський пункт

 

ЦМК

 

с.Сорочанове,

вул. Жовтнева, 7а

 

 

 

17

Новоградівський фельдшерсько-акушерський пункт

майно

 

с.Новоградівка,

вул. Молодіжна, 39

 

 

 

18

Новомиколаївський фельдшерський пункт

 

ЦМК

 

с.Новомиколаївка,

вул. 70-Жовтня, 20

 

 

 

19

Олексіївський фельдшерський пункт

 

ЦМК

 

с. Олексіївка,

вул. Промислова, 1

 

 

 

20

Рощахівська сільська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини

 

ЦМК

 

с.Рощахівка,

вул. Леніна, 58а

 

 

 

21

Свердловський фельдшерський пункт

 

майно

 

с.Свердлове,

вул. Молодіжна, 67

 

 

 

22

Полум'янський фельдшерський пункт

 

майно

 

с.Полум'яне,

вул. Молодіжна, 5

 

 

23

Солонцюватський фельдшерський пункт

 

ЦМК

 

с.Солонцюватка,

вул. Бобринецька, 13

 

 

24

Сугокліївський фельдшерсько -акушерський пункт

 

ЦМК

 

с.Сугокліївка, вул. Рози Люксембург, 14

 

 

25

Тарасівський фельдшерський пункт

 

майно

 

с.Тарасівка,

вул. Центральна, 5

 

 

26

Червонопільський фельдшерський пункт

 

майно

 

с.Червонопілля,

вул. Радянська, 51

 

 

27

Федіївський фельдшерсько –акушерський пункт

 

ЦМК

 

с.Федіївка,

вул. Яницького, 86

 

 

28

Чарівненський фельдшерський пункт

 

ЦМК

 

с.Чарівне,

вул. Леніна, 34

 

 

29

Мирнівський фельдшерський пункт

 

ЦМК

 

с.Мирне,

вул. Попова, 50

 

 

30

Червонодолинський фельдшерський пункт

 

ЦМК

 

с.Червона Долина,

вул. Центральна, 16

 

 

31

Фрунзівський фельдшерський пункт

 

ЦМК

 

с. Фрунзе,

вул. Центральна, 16

 

 

32

Дібрівський фельдшерський пункт

 

ЦМК

 

с.Дібрівка

 

 

33

Паворгірківський фельдшерсько –акушерський пункт

 

ЦМК

 

с.Павлогірківка,

вул. Шкільна, 1

 

 

34

Червонозорівський фельдшерський пункт

 

майно

 

с. Червонозорівка,

вул.. Калініна, 30/1

 

35

Бобринецька  ЦРЛ

майно

м.Бобринець

пров. В.Порика, 6

 

_____________________________________________________________________________________________

Двадцять перша сесія Бобринецької  районної ради шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 червня 2013 року                                                               № 301

м.Бобринець

Про затвердження структури комунального лікувального закладу

“Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”

Бобринецької районної ради

Відповідно до частин 3, 5 статті 16, пункту 20 частини 1, частини 2 статті 43, статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 8, 16, 33, 35-1 Закону України “Основи законодавства про охорону здоров’я”, постанови Кабінету Міністрів України  від 17 жовтня 2010 року №208 “Деякі питання удосконалення системи охорони здоров’я”, рішення другої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від  07 липня 2006 року № 24 “Про делегування повноважень районної ради районній державній адміністрації”, рішення двадцять четвертої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від 31 серпня 2010 року № 391 “Про затвердження Порядку управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району”, з метою підвищення ефективності використання майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району, заслухавши інформацію головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні Семенюк Л.В. щодо структури  Центру  первинної медико-санітарної допомоги як юридичної особи, з метою забезпечення якісної первинної медико-санітарної допомоги населенню м. Бобринця і Бобринецького району, розглянувши подання Бобринецької районної державної адміністрації

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити структуру комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради відповідно додатку. Додаток є невід’ємною частиною рішення.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї, туризму; бюджету, фінансів,власності, інвестиційної діяльності та приватизації.

Голова районної ради                                           І.ТАНАСІЄНКО

_____________________

Додаток № 1

до рішення 21 сесії Бобринецької районної ради шостого скликання

від 21 червня 2013 року № 301

Структура

комунального лікувального закладу “Центр  первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради

 1. Адміністративно-управлінський підрозділ – 1.
 2. Допоміжні  підрозділи – 3.

2.1 Інформаційно-аналітичний відділ – 1.

2.2 Бухгалтерський відділ – 1.

2.3 Господарсько-обслуговуючий відділ – 1.

3.0 Лікувально-профілактичні підрозділи – 35.

3.1 Амбулаторія ЗПСМ № 1 м. Бобринець – 1.

3.2  Амбулаторія ЗПСМ № 2 с. Витязівки – 1.

3.3  Амбулаторія ЗПСМ № 3 с. Кетрисанівки – 1.

3.4 Амбулаторія ЗПСМ № 4 с. Рощахівки – 1.

3.5 Фельдшерсько-акушерські пункти – 7.

3.5.1 Верхньоінгульський фельдшерсько-акушерський пункт – 1.

3.5.2 Василіський фельдшерсько-акушерський пункт – 1.

3.5.3 Куйбишевський фельдшерсько-акушерський пункт – 1.

3.5.4 Новоградівський фельдшерсько-акушерський пункт – 1.

3.5.5 Сугокліївський фельдшерсько-акушерський пункт – 1.

3.5.6 Федіївський фельдшерсько-акушерський пункт – 1.

3.5.7 Паворгірківський фельдшерсько-акушерський пункт – 1.

3.6 Фельдшерські пункти – 24.

3.6.1 Бобринківський фельдшерський пункт – 1.

3.6.2 Буховецький фельдшерський пункт – 1.

3.6.3 Володимире -Іллінський фельдшерський пункт – 1.

3.6.4. Веселівський фельдшерський пункт – 1.

3.6.5 Зорянський фельдшерський пункт – 1.

3.6.6 Кіровський фельдшерський пункт – 1.

3.6.7 Костомарівський фельдшерський пункт – 1.

3.6.8 Березівський фельдшерський пункт – 1.

3.6.9 Мар'янівський фельдшерський пункт – 1.

3.6.10 Миколо - Бабанський фельдшерський пункт – 1.

3.6.11 Сорочанівський фельдшерський пункт –1.

3.6.12 Новомиколаївський фельдшерський пункт – 1.

3.6.13 Олексіївський фельдшерський пункт – 1.

3.6.14 Свердловський фельдшерський пункт – 1.

3.6.15 Полум'янський фельдшерський пункт – 1.

3.6.16 Солонцюватський фельдшерський пункт – 1.

3.6.17 Тарасівський фельдшерський пункт – 1.

3.6.18 Червонопільський фельдшерський пункт – 1.

3.6.19 Чарівненський фельдшерський пункт – 1.

3.6.20 Мирнівський фельдшерський пункт – 1.

3.6.21 Червонодолинський фельдшерський пункт – 1.

3.6.22 Фрунзівський фельдшерський пункт – 1.

3.6.23 Дібрівський фельдшерський пункт – 1.

3.6.24 Червонозорівський фельдшерський пункт – 1.

___________________________________________________________________________________________

Двадцять перша сесія Бобринецької  районної ради шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 червня 2013 року                                                               № 302

м.Бобринець

Про затвердження районної програми протидії захворювання

на туберкульоз на період до 2016 року

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про затвердження Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз на 2012-2016 роки”, розглянувши поданий Бобринецькою районною державною адміністрацією проект районної програми протидії захворюванню на туберкульоз на період до 2016 року, з метою подальшого поліпшення епідемічної ситуації щодо зменшення загальної кількості хворих на туберкульоз, зниження захворюваності та смертності від туберкульозу, від ко-інфекції ТБ/ВІЛ, зниження темпів поширення хіміорезистентного туберкульозу шляхом реалізації державної політики, що ґрунтується на принципах забезпечення загального та рівного доступу населення до якісних послуг з профілактики, діагностики та лікування туберкульозу

районна рада

ВИРІШИЛА:

1 . Затвердити районну програму протидії захворювання на туберкульоз на період до 2016 року (далі – Програма) (додається).

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації здійснювати фінансування Програми у межах загальних асигнувань, передбачених по відповідній галузі.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії  районної ради з питань: охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї, туризму; бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації.

Голова районної ради                                                          І. ТАНАСІЄНКО

________________________________________________________________________________________________

Двадцять перша сесія Бобринецької  районної ради шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 червня 2013 року                                                               № 303

м.Бобринець

Про хід виконання районної програми

правової освіти населення на 2011-2015 роки

Відповідно до пункту 16 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 18 жовтня 2001 року № 992 “Про затвердження Національної програми правової освіти населення”, рішення сесії Кіровоградської обласної ради від 10 вересня 2010 року №958  “Про затвердження обласної програми правової освіти населення на 2011-2015 роки”, рішення другої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 29 грудня 2010 року № 29  “Про районну програму правової освіти населення на 2011-2015 роки” на виконання рішення Кіровоградської обласної ради від 30 березня 2012 року № 288 “Про хід виконання обласної програми правової освіти населення на 2015-2011 роки”, заслухавши інформацію першого заступника голови Бобринецької районної державної адміністрації Різуна О.Л.

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Різуна О.Л. “Про хід виконання районної програми правової освіти населення на 2011-2015 роки” прийняти до відома.

2.Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації передбачати кошти в районному бюджеті на реалізацію заходів, визначених програмою правової освіти населення на 2011-2015 роки.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                                  І.ТАНАСІЄНКО

_______________________________________________________________________________________________

Двадцять перша сесія Бобринецької  районної ради шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 червня 2013 року                                                               № 304

м.Бобринець

Про передачу майна спільної власності територіальних

громад сіл та міста району

 

Відповідно статей 43, 60 та пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 29, 34 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, враховуючи клопотання Бобринецької районної державної адміністрації, з метою більш ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Погодити передачу майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району до комунальної власності Солонцюватської територіальної громади, згідно з додатком 1.

2.Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації забезпечити в установленому порядку та здійснити передачу майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району до комунальної власності Солонцюватської територіальної громади.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії  районної ради з питань: охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї, туризму; бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації.

Голова районної ради                                                          І. ТАНАСІЄНКО

_________________________

Додаток

до рішення 21 сесії Бобринецької районної ради шостого скликання

від 21 червня 2013 року № 304

Майно

спільної власності територіальних громад сіл та міста району,

що підлягає передачі

 

№ з/п

Балансоутримувач

Назва майна

Шасі

Рік випуску

Державний номер

Первісна вартість

Залишкова вартість

 

Назва територіальної громади куди передається майно

1

Відділ освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації

Шкільний автобус КАВЗ

32 70

1383263

1991

19-68 КДО

61 357 грн.

0,00 грн.

Солонцюватська територіальна громада

______________________________________________________________________________________________

Двадцять перша сесія Бобринецької  районної ради шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 червня 2013 року                                                               № 305

м.Бобринець

Про стан виконання районної

програми “Вчитель” на 2003-2012 роки

 

Відповідно статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про освіту”, постанови Кабінету Міністрів України від 22 червня 2011 року № 704 “Про скорочення кількості та укрупнення державних цільових програм”, районної програми “Вчитель” затвердженої рішенням п’ятої сесії Бобринецької районної ради двадцять четвертого  скликання від 13 грудня 2002 року № 66 та розпорядження голови Бобринецької районної державної адміністрації від 29 листопада 2002 року №559-р, на підставі клопотання голови Бобринецької районної державної адміністрації, заслухавши інформацію Літвінової В.П. – начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації з питання “Про стан виконання районної програми “Вчитель” на 2003-2012 роки”

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Інформацію Літвінової В.П. – начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації “Про стан виконання районної програми “Вчитель” на 2003-2012 роки” взяти до відома.

2. Районну програму “Вчитель” на 2003-2012 роки затвердженої рішенням п’ятої сесії Бобринецької районної ради двадцять четвертого  скликання від 13 грудня 2002 року № 66 зняти з контролю як таку, що виконана.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї, туризму.

Голова районної ради                                                          І. ТАНАСІЄНКО

_______________________________________________________________________________________________

Двадцять перша сесія Бобринецької  районної ради шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 червня 2013 року                                                               № 306

м.Бобринець

Про затвердження програми зайнятості населення Бобринецького

району на період до 2017 року

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 14 Закону України “Про зайнятість населення”,  розглянувши проект програми зайнятості населення Бобринецького району на період до 2017 року, поданий районною державною адміністрацією, з метою здійснення конкретних заходів щодо збереження діючих, відновлення та створення нових робочих місць на підприємствах, в установах та організаціях, забезпечення зайнятості сільського населення, розширення самостійної зайнятості населення, сприяння підготовці робочої сили, професійний склад і кваліфікаційний рівень якої відповідає потребам ринку праці, посилення мотивації до легальної зайнятості, соціальної підтримки безробітних, зареєстрованих у державній службі зайнятості

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Програму зайнятості населення Бобринецького району на період до 2017 року (додається).

2.Рекомендувати  міському та сільським головам  передбачати  кошти  у місцевих бюджетах для оплачувальних громадських робіт  до 2017 року.

3.Рішення чотирнадцятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 25 травня 2012 року № 179 “Про затвердження  програми зайнятості населення Бобринецького району на 2012-2014 роки” визнати таким, що втратило чинність.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії  районної ради з питань: праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення; бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації.

Голова районної ради                                                          І. ТАНАСІЄНКО

________________________________________________________________________________________________

Двадцять перша сесія Бобринецької  районної ради шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 червня 2013 року                                                               № 307

м.Бобринець

Про затвердження розмірів грошової компенсації вартості продуктів харчування

дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2013 рік

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, на виконання Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від           20 вересня 2005 року № 936,  листа Міністерства праці та соціальної політики України від 24 жовтня 2007 року № 662/0/15-07/20 “Про компенсаційні виплати на дітей”, наказу Міністерства соціальної політики України від 31 січня 2013 року № 35 “Про встановлення розмірів грошової компенсації вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2013 рік”, з метою визначення розміру грошової компенсації в сфері соціального захисту дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в районі, у 2013 році

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити розмір грошової компенсації вартості продуктів харчування батькам постраждалих дітей, які не відвідують дитячих – дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів і не забезпечуються продуктами харчування, з урахуванням середнього розміру вартості харчування дітей у зазначених закладах в сумі 9,38 грн. на день з 1 січня 2013 року.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення.

Голова районної ради                                                          І. ТАНАСІЄНКО

________________________________________________________________________________________________

Двадцять перша сесія Бобринецької  районної ради шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 червня 2013 року                                                               № 308

м.Бобринець

Про погодження рішення  сесії Веселівської сільської ради щодо

організації  об’єкта природно-заповідного фонду місцевого значення “Веселівське”

 

Відповідно до пункту 24 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 3 статті 53 Закону України “Про природно-заповідний фонд України”, загальнодержавної програми формування національної екологічної мережі України на 2000-2015 роки, Конвенції про біологічне різноманіття, враховуючи клопотання Бобринецької районної державної адміністрації від 22 травня 2013 року № 01-11/17/1 “Про надання матеріалів на сесію районної ради” та рішення дев’ятнадцятої сесії Веселівської сільської ради шостого скликання від 21 березня 2013 року № 140 “Про клопотання щодо організації об’єкта природно-заповідного фонду місцевого значення “Веселівське”

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Погодити рішення дев’ятнадцятої сесії Веселівської сільської ради шостого скликання від 21 березня 2013 року № 140 “Про клопотання щодо організації об’єкта природно-заповідного фонду місцевого значення “Веселівське” орієнтовно площею до 700 га на території Веселівської сільської ради.

2.Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації клопотати перед Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградській області про внесення питання на розгляд Кіровоградської обласної ради щодо створення нового об’єкта природно-заповідного фонду, згідно з пунктом 1 даного рішення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів.

Голова районної ради                                                          І. ТАНАСІЄНКО

_______________________________________________________________________________________________

Двадцять перша сесія Бобринецької  районної ради шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 червня 2013 року                                                               № 309

м.Бобринець

Про депутатський запит депутата Бобринецької

районної ради Сабліної Н.А.

Відповідно до статей 21, 22  Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, пункту 9 частини 1 статті 43, частин 7, 8 статті 49 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Підтримати вимогу депутата  Бобринецької районної ради Сабліної Н.А. стосовно питання, порушеного у депутатському запиті.

2.Депутатський запит депутата районної ради Сабліної Н.А. направити для розгляду до Бобринецької районної державної адміністрації для відповідного реагування з наступним наданням відповіді депутату та районній раді в місячний термін.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                              І.ТАНАСІЄНКО

_________________________________________________________________________________________________

Двадцять перша сесія Бобринецької  районної ради шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 червня 2013 року                                                               № 310

м.Бобринець

Про дострокове припинення повноважень

депутата Бобринецької районної

ради шостого скликання Коропа І.М.

Відповідно до пункту 10 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  пункту 2 частини 2 статті 5 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, на підставі особисто поданої заяви депутата Бобринецької районної ради Коропа І.М. про  складення ним депутатських повноважень

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.ПРИПИНИТИ достроково повноваження депутата Бобринецької районної ради Коропа І.М. на підставі особисто поданої  ним заяви про  складення  депутатських повноважень.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                              І.ТАНАСІЄНКО

_______________________________________________________________________________________________

Двадцять перша сесія Бобринецької  районної ради шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 червня 2013 року                                                               № 311

м.Бобринець

Про затвердження списку народних

засідателів  Бобринецького районного

суду Кіровоградської області

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання пп.1 пункту 26 Розділу Х Прикінцевих положень Кримінального процесуального  кодексу України, статей 58, 59 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” від 07 липня 2010 року № 2453-VІ,  на підставі подання голови Бобринецького районного суду Кіровоградської області від 13 травня 2013 року № 2722/13вих., за згодою громадян бути народними засідателями, які постійно проживають на території Бобринецького району, на яку поширюється юрисдикція Бобринецького районного суду, з метою забезпечення згідно з Конституцією України (254к/96-ВР) безпосередньої участі народу у здійснені правосуддя

районна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити список народних засідателів, які є громадянами України,  постійно проживають на території Бобринецького району, на яку поширюється юрисдикція Бобринецького районного суду Кіровоградської області, відповідають вимогам статті 59 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” від 07 липня 2010 року № 2453-VІ , і дали згоду бути народними засідателями, у кількості 6 осіб (список додається).
 2. Список народних засідателів Бобринецького районного суду Кіровоградської області  затвердити на чотири роки  і переглядати у разі необхідності, але не рідше, ніж раз на два роки,  за поданням голови Бобринецького районного суду Кіровоградської області.
 3. Сформований та затверджений список народних засідателів Бобринецького районного суду Кіровоградської області надіслати  на адресу Бобринецького районного суду Кіровоградської області у строк до 01 липня 2013 року.
 4. Список народних засідателів Бобринецького районного суду Кіровоградської області  опублікувати в Бобринецькій районній газеті “Честь хлібороба”.
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                                       І. ТАНАСІЄНКО

_______________

Додаток

до рішення 21 сесії

Бобринецької районної

ради шостого скликання

від  21 червня 2013 року № 311

Список

народних засідателів

Бобринецькому районному суду

Кіровоградської області

1.Джегалюк Галина Антонівна

2.Куцюрюба Олена Василівна

3.Смоляр Яна Миколаївна

4.Бібік Наталія Миколаївна

5.Пономарьов Олег Валентинович

6.Ткаченко Алла Миколаївна

________________________________________________________________________________

Двадцять перша сесія Бобринецької  районної ради шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 червня 2013 року                                                               № 312

м.Бобринець

Про звіт постійної комісії Бобринецької районної ради

з питань  агропромислового комплексу та земельних відносин,

екології, раціонального використання природних ресурсів

Відповідно  до пункту 8 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію  Бергера С.В. – голови постійної комісії Бобринецької районної ради з питань  агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального  використання природних ресурсів

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Звіт постійної комсісії Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів  взяти до відома.

 

Голова районної ради                                                  І.ТАНАСІЄНКО

_________________________________________________________________________________________________

Двадцять перша сесія Бобринецької  районної ради шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 червня 2013 року                                                               № 313

м.Бобринець

Про звіт постійної комісії Бобринецької районної ради

з питань промисловості, зв’язку та житлово-комунального

господарства, будівництва і архітектури

Відповідно  до пункту 8 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію  Тарасова В.І. – голови постійної комісії Бобринецької районної ради з питань  промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури  взяти до відома.

Голова районної ради                                                  І.ТАНАСІЄНКО

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян

Офіс реформ