Тридцять сьома сесія Бобринецької  районної ради

шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 травня 2015 року                                                        № 530

м. Бобринець

 

Про підтримку Звернення Верховної Ради України

до міжнародних інституцій про визнання

Російської Федерації державою-агресором

Відповідно до статті 144 Конституції України, статей 43, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, у зв’язку з прийняттям Верховною Радою України постанови від 27 січня 2015 року № 129-VIII “Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором”

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Підтримати Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором, затверджене постановою Верховної Ради України від 27 січня 2015 року № 129-VIІІ.

2.Доручити голові Бобринецької районної ради невідкладно направити дане рішення Президенту України Порошенку П.О., Голові Верховної Ради України Гройсману В.Б.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань діяльності рад, депутатської етики, регламенту, законності, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                                                 І. ТАНАСІЄНКО

_______________________________________________________________________________________________

Тридцять сьома сесія Бобринецької  районної ради

шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 травня 2015 року                                                        № 531

м. Бобринець

Про звіт про виконання районного

бюджету за січень-березень 2015 року

Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 80 Бюджетного кодексу України, заслухавши інформацію начальника фінансового управління Бобринецької районної державної адміністрації Нестеренко Л.М. “Про звіт про виконання районного бюджету за  січень-березень 2015 року”

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити звіт про виконання районного бюджету за  січень-березень 2015 року:

по доходах у сумі 25356,7 тис.грн., у тому числі по загальному фонду   24756,6 тис.грн., по  спеціальному фонду – 600,1 тис.грн.;

по видатках у сумі 26067,6 тис.грн.,  у  тому числі по загальному фонду – 25575,1 тис.грн., по спеціальному фонду –  492,5 тис.грн.

Голова районної ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

__________________________________________________________________________________________________

 

Тридцять сьома сесія Бобринецької  районної ради

шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 травня 2015 року                                                        № 532

м. Бобринець

 

Про внесення змін до рішення районної ради

від 23 січня 2015 року № 505 “Про районний

бюджет на 2015 рік”

На підставі статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 78 Бюджетного кодексу України

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Відповідно до пункту 12 рішення Бобринецької районної ради від 23 січня 2015 року № 505 “Про районний бюджет на 2015 рік” затвердити розпорядження голови Бобринецької районної державної адміністрації від       01 квітня  2015 року № 123-р “Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2015 рік”.

2.Внести зміни до  рішення Бобринецької районної ради від 23 січня 2015 року № 505 “Про районний бюджет на 2015 рік”, а саме:

збільшити загальний обсяг доходів районного бюджету у сумі               6 409 960 грн., в тому числі доходи загального фонду районного бюджету на 6 382 460 грн.;

збільшити загальний обсяг  видатків районного бюджету у сумі 6 579 410 грн., в тому числі видатки загального фонду районного бюджету 6 452 910 грн.;

внести відповідні зміни до додатків 1, 3, 4 даного рішення районної ради (додаються);

викласти додатки 2, 5 та 6 даного рішення у новій редакції (додаються).

3.Затвердити перелік об’єктів, видатки на які у 2015 році будуть проводитися за рахунок бюджету розвитку районного бюджету, згідно         додатку 1.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації.

Голова районної ради                                                       І.ТАНАСІЄНКО

_________________________________________________________________________________________________

Тридцять сьома сесія Бобринецької  районної ради

шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 травня 2015 року                                                        № 533

м. Бобринець

 

Про хід виконання районної програми

підготовки медичних працівників та

поліпшення їх соціального захисту

на 2012-2016 роки за 2014 рік

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання рішення Кіровоградської обласної ради від 28 грудня 2011 року №240 “Про затвердження обласної програми підготовки медичних працівників та поліпшення соціального захисту  на 2012-2016 роки”, рішення тринадцятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 30 березня 2012 року №164 “Про затвердження районної програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2012-2016 роки”, заслухавши інформацію головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні  Семенюк Л.В. “Про хід виконання районної програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2012-2016 роки за 2014 рік”

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні Семенюк Л.В. “Про хід виконання районної програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2012-2016 роки за 2014 рік” прийняти до відома.

2.Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації передбачити видатки в межах кошторисних призначень затверджених  Бобринецькій центральній районній лікарні на поточний рік на фінансування заходів районної програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2012-2016 роки.

3. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: охорони здоров'я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім'ї, туризму; бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації.

Голова районної ради                                               І.ТАНАСІЄНКО

________________________________________________________________________________________________

Тридцять сьома сесія Бобринецької  районної ради

шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 травня 2015 року                                                        № 534

 

м. Бобринець

 

Про внесення змін до районної програми

підготовки медичних працівників та

поліпшення їх соціального захисту

на 2012-2016 роки

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 6,18,118  Житлового кодексу Української РСР (із змінами, внесеними законами України), рішення тринадцятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 30 березня 2012 року № 164 “Про затвердження районної програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2012-2016 роки”, заслухавши інформацію головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні Семенюк Л.В.

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до районної програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2012-2016 роки, а саме:

1.1. розділ 5 “Перелік завдань і заходів Програми та результативні показники” доповнити словами: “створення службового жилого приміщення для тимчасового проживання молодих спеціалістів з вищою медичною освітою, які працюватимуть в лікувальних закладах району”.

1.2. пункт 6 додатку № 2 “Заходи з виконання районної Програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2012-2016 роки” доповнити словами:  “реконструкція  майна,   спільної власності територіальних громад сіл та міста району, а саме: окремої жилої будівлі за адресою вул. В.Порика, 6, м. Бобринець”.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації передбачити видатки в межах кошторисних призначень затверджених по Бобринецькій центральній районній лікарні на поточний рік на реконструкцію службового жилого приміщення для тимчасового проживання молодих спеціалістів з вищою медичною освітою, які працюватимуть в лікувальних закладах району.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації; охорони здоров'я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім'ї, туризму.

 

Голова районної ради                                                       І. ТАНАСІЄНКО

______________________________________________________________________________________________

Тридцять сьома сесія Бобринецької  районної ради

шостого  скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 травня 2015 року                                                        № 535

м. Бобринець

Про створення службового приміщення

для тимчасового проживання молодих

спеціалістів, які будуть працювати в

комунальних лікувальних закладах

Бобринецького району

 

Відповідно до статей 43, пункту 5 статті 60 та пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 6,18,118 Житлового кодексу Української РСР (із змінами, внесеними законами України), рішення тридцятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 30 березня 2012 року № 164 “Про затвердження районної програми підготовки медичних працівників та  поліпшення їх соціального захисту на 2012-2016 роки”, на підставі клопотання Бобринецької районної державної адміністрації про погодження Бобринецькій центральній районній лікарні на створення службового приміщення, заслухавши інформацію головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні Семенюк Л.В., з метою забезпечення службовим житлом для тимчасового проживання молодих спеціалістів з вищою медичною освітою, які будуть працювати в лікувальних закладах Бобринецького району 

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити службове приміщення за адресою провулок В.Порика, 6, м.Бобринець для тимчасового проживання молодих спеціалістів з вищою медичною освітою, які будуть працювати в комунальних лікувальних закладах Бобринецького району.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації здійснити заходи щодо організації створення службового приміщення за адресою провулок В.Порика, 6, м.Бобринець для тимчасового проживання молодих спеціалістів з вищою медичною освітою, які будуть працювати в лікувальних закладах Бобринецького району.

3. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації передбачити видатки в межах кошторисних призначень затверджених по Бобринецькій центральній районній лікарні на поточний рік на реконструкцію та створення службового жилого приміщення для тимчасового проживання молодих спеціалістів з вищою медичною освітою, які працюватимуть в лікувальних закладах району за адресою провулок В.Порика, 6, м.Бобринець Кіровоградської області.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: охорони здоров'я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім'ї, туризму; бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації.

Голова районної ради                                                       І. ТАНАСІЄНКО

_____________________________________________________________________________________

Тридцять сьома сесія Бобринецької  районної ради

шостого  скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 травня 2015 року                                                        № 536

м. Бобринець

Про надання згоди Бобринецькій

центральній районній лікарні на

реконструкцію об'єкта спільної

власності територіальних громад

сіл та міста району

 

Відповідно до статті  43, пункту 5 статті 60 та пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 6,18,118 Житлового кодексу Української РСР (із змінами, внесеними законами України), рішення тридцятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 30 березня 2012 року № 164 “Про затвердження районної програми підготовки медичних працівників та  поліпшення їх соціального захисту на 2012-2016 роки”, на підставі клопотання Бобринецької районної державної адміністрації про погодження Бобринецькій центральній районній лікарні зміни цільового призначення об’єкта спільної власності територіальних громад сіл та міста району, заслухавши інформацію головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні Семенюк Л.В., з метою забезпечення службовим житлом для тимчасового проживання молодих спеціалістів з вищою медичною освітою, які будуть працювати в лікувальних закладах Бобринецького району

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду Бобринецькій центральній районній лікарні на    реконструкцію будівлі колишньої дитячої консультації та клінічної лабораторії  поліклінічного відділення Бобринецької центральної районної лікарні за адресою провулок В.Порика, 6, м.Бобринець Кіровоградської області з метою створення  службового житлового приміщення для тимчасового проживання молодих спеціалістів з вищою медичною освітою, які будуть працювати в комунальних лікувальних закладах Бобринецького району.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації здійснити заходи з визначення  площі та кількості окремих квартир, об'єму будівельних робіт та кількість необхідних матеріалів для проведення реконструкції.

3.Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації передбачити видатки в межах кошторисних призначень затверджених по Бобринецькій центральній районній лікарні на поточний рік на реконструкцію будівлі колишньої дитячої консультації та клінічної лабораторії  поліклінічного відділення Бобринецької центральної районної лікарні за адресою провулок В.Порика, 6, м.Бобринець Кіровоградської області з метою створення службового житлового приміщення для тимчасового проживання молодих спеціалістів з вищою медичною освітою, які будуть працювати в комунальних лікувальних закладах Бобринецького району.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: охорони здоров'я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім'ї, туризму; бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації.

Голова районної ради                                              І. ТАНАСІЄНКО

______________________________________________________________________________________


Тридцять сьома сесія Бобринецької  районної ради

шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 травня 2015 року                                                        № 537

м. Бобринець

 

Про погодження Бобринецькій центральній

районній лікарні надання в оренду приміщень

спільної власності територіальних

громад сіл та міста району

Відповідно до статей  43, 60 та пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 13, 15, 19 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” від 09 квітня           1999 року № 586-ХІV,  статті 10 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, рішення другої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 29 грудня 2010 року № 25 “Про делегування повноважень Бобринецької районної ради Бобринецькій районній державній адміністрації”, рішення двадцять третьої сесії Бобринецької районної ради п'ятого скликання від 12 травня 2010 року № 371 “Про затвердження Методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста і сіл району”, рішення одинадцятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 30 грудня 2011 року № 130 “Про внесення змін та доповнень до рішення 23 сесії районної ради п’ятого скликання від 12 травня 2010 року № 371 “Про затвердження Методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста і сіл району”, рішення двадцять першої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання  від 21 червня 2013 року №298 “Про внесення змін до Методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району, базову ставку орендної плати приміщень спільної власності територіальних громад сіл та міста району”, на підставі клопотання Бобринецької районної державної адміністрації про погодження надання в оренду приміщень, які знаходяться на балансі Бобринецької центральної районної лікарні, заслухавши інформацію головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні Семенюк Л.В., з метою більш ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити Бобринецькій центральній районній лікарні надання в оренду  приміщень, які будуть  використовуватись комунальним лікувальним закладом “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”  (перелік додається).

2.Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації забезпечити укладення договорів оренди між Бобринецькою центральною районною лікарнею та комунальним лікувальним закладом “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”, вказавши всі істотні умови, передбачені чинним законодавством.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення тридцять четвертої сесії  Бобринецької районної ради шостого скликання від 23 січня 2015 року № 506 “Про затвердження розпорядження голови Бобринецької районної державної адміністрації, прийнятого в міжсесійний період”.

4. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації привести у відповідність до вимог чинного законодавства договори оренди нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл та міста району укладених між Бобринецькою центральною районною лікарнею та комунальним лікувальним закладом “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації; охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї, туризму.

 

Голова районної ради                                                                 І.ТАНАСІЄНКО

 

 

Додаток

до рішення тридцять сьомої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання

22 травня 2015 року № 537

 

ПЕРЕЛІК

приміщень  Бобринецької центральної районної лікарні для надання в оренду, які будуть використовуватись  комунальним лікувальним закладом “Центр первинної медико-санітарної допомоги

Бобринецького району”

 

1.  Частина приміщень дитячого відділення лікувального стаціонару Бобринецької центральної районної лікарні  площею 104,8 кв.м  за адресою вул. 16 Березня, 82, м.Бобринець.

2. Приміщення поліклініки (1 поверх)  за адресою провулок В.Порика, 6, м.Бобринець:

- реєстратура – 19,25 кв.м;

- кабінет № 32 – 11,70 кв.м;

- кабінет № 33 – 18,10 кв.м.

3. Приміщення поліклініки (2 поверх):

- кабінет № 1 – 8,28 кв.м;

- кабінет № 2 – 6,76 кв.м;

- кабінет № 4 – 10,19 кв.м;

- кабінет № 8 (маніпуляційний)  – 19,14 кв.м;

- кабінет № 10 – 7,95 кв.м;

- кабінет № 11 – 8,90 кв.м;

- кабінет № 12 – 8,16 кв.м;

- кабінет № 15 – 41,80 кв.м;

- кабінет № 14 –17,80 кв.м.

Разом (приміщення поліклініки): 178,03 кв.м

4. Приміщення жіночої консультації за адресою провулок В.Порика, 6, м.Бобринець:

- кабінет УЗД – 18,41 кв.м;

- підлітковий кабінет №2 2 – 17,4 кв.м;

- кабінет фельдшера оглядового чоловічого – 8,62 кв.м;

- кабінет № 23 – 8,49 кв.м;

- кабінет фельдшера оглядового жіночого № 25 – 11,22 кв.м;

- кабінет № 28 – 8,61кв.м.

Разом: 72,75 кв.м

5. Приміщення адміністративного корпусу за адресою провулок В.Порика, 6, м. Бобринець:

- кабінет відділу кадрів – 25,4 кв.м.

РАЗОМ380,98 кв.м

__________________________________________________________________________________

Тридцять сьома сесія Бобринецької  районної ради

шостого  скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 травня 2015 року                                                        № 538

 

м. Бобринець

 

Про затвердження Статуту

навчально-виховного комплексу

“Бобринецька гімназія-загальноосвітня

школа І-ІІІ ступенів №1” у новій редакції

 

Відповідно до статей 43, 60 та пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  статті 9 Закону України “Про загальну середню освіту”, пункту 9 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 778 “Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад” (із змінами), рішення двадцять четвертої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від     31 серпня 2010 року № 391 “Про затвердження Порядку управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і міста району”, на підставі подання Бобринецької районної державної адміністрації, з метою приведення Статуту навчально-виховного комплексу “Бобринецька гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1” до вимог чинного законодавства

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Статут навчально-виховного комплексу “Бобринецька гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1”, виклавши його у новій редакції (додається).

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації здійснити заходи щодо державної реєстрації нової редакції Статуту у встановленому чинним законодавством порядку.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації; охорони здоров`я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім`ї, туризму.

 

Голова районної ради                                                       І.ТАНАСІЄНКО

_______________________________________________________________________________________________

Тридцять сьома сесія Бобринецької  районної ради

шостого  скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 травня 2015 року                                                        № 539

 

м. Бобринець

 

Про хід виконання районної програми

“Вчитель” на 2014-2020 роки

за 2014 рік

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання Закону України “Про освіту”, статті 37 Закону України “Про загальну середню освіту”, обласної програми “Вчитель” на 2014 - 2020 роки, затвердженої рішенням Кіровоградської обласної ради від 20 вересня 2013 року № 506 “Про затвердження обласної програми “Вчитель” на 2014-2020 роки”, на виконання завдань районної програми “Вчитель” на 2014-2020 роки, затвердженої рішенням двадцять сьомої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 05 березня 2014 року № 399 “Про затвердження районної програми “Вчитель” на 2014-2020 роки”, з метою визначення невідкладних і перспективних заходів щодо реалізації основних напрямів модернізації системи освіти району з урахуванням вимог сучасного інформаційно-технологічного суспільства

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію методиста відділу освіти районної державної адміністрації Бібіка В.М. “Про хід виконання районної програми “Вчитель” на 2014-2020 роки за 2014 рік” прийняти до відома.

2.Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації:

2.1.Забезпечити подальше виконання заходів, визначених районною програмою.

2.2.Передбачати кошти на реалізацію заходів районної програми “Вчитель” на 2015-2020 роки у 2015 році в межах фінансового ресурсу районного бюджету.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї, туризму.

 

Голова районної ради                                                       І. ТАНАСІЄНКО

_____________________________________________________________________________________

Тридцять сьома сесія Бобринецької  районної ради

шостого  скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 травня 2015 року                                                        № 540

 

м. Бобринець

 

Про хід виконання районної програми

“Обдаровані діти і молодь Бобринеччини”

на 2011- 2015 роки” за 2014 рік

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування України”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 785 “Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти до 2014 року”, рішення тридцять п’ятої сесії Кіровоградської обласної ради п’ятого скликання від 29 жовтня 2010 року  № 972 “Про затвердження обласної цільової програми розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді на період до 2014 року”, районної програми “Обдаровані діти і молодь Бобринеччини” на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням четвертої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 25 березня 2011 року № 49, на підставі клопотання Бобринецької районної державної адміністрації, заслухавши інформацію методиста відділу освіти Бобринецької районної державної адміністрації Бібіка В.М. з питання “Про хід виконання районної програми “Обдаровані діти і молодь Бобринеччини” на 2011-2015 роки” за 2014 рік”, з метою забезпечення виконання заходів щодо реалізації основних напрямів модернізації системи освіти району, створення умов для розвитку і реалізації творчого потенціалу обдарованих дітей та стимулювання учнів і педагогічних працівників, що працюють з обдарованими дітьми

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію методиста відділу освіти Бобринецької районної державної адміністрації Бібіка В.М. “Про хід виконання районної програми “Обдаровані діти і молодь Бобринеччини” на 2011-2015 роки” за 2014 рік” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації:

2.1. Забезпечити подальше виконання заходів щодо реалізації основних напрямів, визначених районною програмою.

2.2. Передбачати у 2015 році по галузі “Освіта” фінансування по виконанню районної програми “Обдаровані діти і молодь Бобринеччини” на 2011-2015 роки” в межах фінансового ресурсу районного бюджету.

3. Рекомендувати головам міської та сільських рад відповідно до чинного законодавства сприяти виконанню районної програми розвитку “Обдаровані діти і молодь Бобринеччини” на 2011-2015 роки”.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації; охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї, туризму.

Голова районної ради                                                       І.ТАНАСІЄНКО

______________________________________________________________________________________

 

Тридцять сьома сесія Бобринецької  районної ради

шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 травня 2015 року                                                        № 541

 

м. Бобринець

Про хід виконання районної

програми  розвитку дошкільної

освіти на 2014-2017 роки за 2014 рік

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пунктів 5, 6 статті 16 Закону України “Про дошкільну освіту”, розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від            23 квітня 2013 року № 212-р “Про організацію  виконання Указу Президента України від 12 березня 2013 року № 128”,  районної програми розвитку дошкільної освіти на 2014-2017 роки, затвердженої рішенням двадцять сьомої  сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 05 березня 2014 року   № 400, заслухавши інформацію методиста відділу освіти Бобринецької районної державної адміністрації Бібіка В.М. “Про хід виконання районної програми розвитку дошкільної освіти  на 2014-2017 роки за 2014 рік”, з метою забезпечення прав дітей дошкільного віку на якісну дошкільну освіту, виховання, повноцінний розвиток і  якісну підготовку до навчання у школі

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію методиста відділу освіти Бобринецької районної державної адміністрації Бібіка В.М. “Про хід виконання районної програми розвитку дошкільної освіти  на 2014-2017 роки за 2014 рік” взяти до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації протягом 2014-2017 років здійснювати дієві заходи щодо забезпечення виконання районної програми розвитку дошкільної освіти  на 2014-2017 роки.

3. Рекомендувати міському та сільським головам:

вживати  заходів щодо розширення мережі дошкільних навчальних закладів у районі та збільшенню кількості місць у них;

передбачати у місцевих бюджетах кошти на відновлення або збільшення потужності дошкільних навчальних закладів відповідно до освітніх потреб населення, покращення матеріальної бази дошкільних навчальних закладів, забезпечення їх  навчально-наочними посібниками, ігровим та спортивним обладнанням в  межах фінансового ресурсу  місцевих бюджетів;

забезпечити охоплення не менше 95% дітей  віком від 3 до 6 років та 100%  дітей 5-річного віку різними формами дошкільної освіти.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію районної ради з питань охорони здоров`я, освіти, культури, спорту та молодіжної політики  та у справах сім‘ї, туризму.

 

Голова районної ради І. ТАНАСІЄНКО

_____________________________________________________________________________________

Тридцять сьома сесія Бобринецької  районної ради

шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 травня 2015 року                                                        № 542

м. Бобринець

 

Про погодження відділу освіти Бобринецької

районної державної адміністрації списання

основних засобів  спільної власності

територіальних громад сіл та міста району

 

Відповідно до статей 43, 60 та пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, рішення сьомої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від  23 лютого 2007 року № 87 “Про затвердження Порядку списання основних засобів з балансів підприємств, установ та організацій комунальної власності територіальних громад сіл і міста Бобринецького району”, рішення двадцять четвертої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від 31 серпня 2010 року №391 “Про затвердження Порядку управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і міста району”, на підставі подання Бобринецької районної державної адміністрації, з метою ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити відділу освіти Бобринецької районної державної адміністрації списання основних засобів спільної власності територіальних громад сіл та міста району шляхом ліквідації, відповідно до переліку, що додається.

2. Рекомендувати відділу освіти Бобринецької районної адміністрації, який є балансоутримувачем вищезазначеного майна, провести списання згідно з чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: бюджету, фінансів , власності , інвестиційної діяльності та приватизації; охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї, туризму.

 

Голова районної ради                                                                 І.ТАНАСІЄНКО

 

Додаток

до рішення тридцять сьомої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання

22 травня 2015 року № 542

Перелік

майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району, що підлягає списанню шляхом  ліквідації

 

Балансоутримувач

Найменування майна

Рік встановлення

Інвентарний номер

Первісна вартість в грн..

Залишкова вартість в грн..

Відділ освіти Бобринецької районної державної адміністрації

Спортивний майданчик за адресою вул. Леніна, 60, м. Бобринець  в складі:

1978 рік

10310003

4701,00

0,00

 

Стійки волебольні

-

-

-

-

 

Обладнання для брюшного преса

-

-

-

-

 

Гімнастичні перекладинки

-

-

-

-

 

Гімнастичні драбинки

-

-

-

-

 

Драбина-гірка

-

-

-

-

 

Трапеція для канатів

-

-

-

-

 

Стійки для гімнастичної колоди

-

-

-

-

 

Гімнастична стійка

-

-

-

-

 

Гімнастична перекладина

-

-

-

-

 

Міні-трапеція

-

-

-

-

 

________________________________________________________________________________________________

Тридцять сьома сесія Бобринецької  районної ради

шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 травня 2015 року                                                        № 543

 

м. Бобринець

Про хід виконання районної програми

реформування і розвитку житлово-

комунального господарства Бобринецького

району на 2010-2014 роки

 

Відповідно  до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей  20, 34 Закону України  “Про місцеві державні адміністрації”, заслухавши інформацію начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Бобринецької районної державної адміністрації Баранова О.В. “Про хід виконання районної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Бобринецького району на 2010-2014 роки”, з метою прискорення реформування і розвитку житлово-комунального господарства Бобринецького району на 2010-2014 роки

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Бобринецької районної державної адміністрації  Баранова О.В. “Про  хід виконання районної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Бобринецького району на 2010-2014 роки”  прийняти  до відома.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації передбачати  кошти для виконання заходів районної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Бобринецького району на 2010-2014 роки в межах фінансового ресурсу районного бюджету.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

 

Голова районної ради                                                                 І.ТАНАСІЄНКО

____________________________________________________________________________________

Тридцять сьома сесія Бобринецької  районної ради

шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 травня 2015 року                                                        № 544

 

м. Бобринець

Про хід виконання районної програми забезпечення

готовності до використання за призначенням

існуючого фонду захисних споруд цивільної оборони,

утримання їх у належному стані та спорудження

нових захисних споруд у Бобринецькому районі на

2007-2011 роки та на період до 2016 року

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Кодексу цивільного захисту України від 01 липня 2013 року, розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 року   №1473-р “Про підготовку та проведення у 2009-2015 роках технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту)”, рішення шостої сесії Бобринецької районної ради п’ятого скликання від  29 грудня 2006 року №70 “Про затвердження програми забезпечення готовності до виконання за призначенням існуючого фонду захисних споруд цивільної оборони, утримання їх у належному стані та спорудження нових захисних споруд у Бобринецькому районі на 2007-2011 роки та на період до 2016 року”, зі змінами, затвердженими рішенням чотирнадцятої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 25 травня 2012 року №181, рішенням двадцять другої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від  23 серпня 2013 року №322, заслухавши інформацію начальника економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації  Кузьмічової М.С. “Про хід виконання районної програми забезпечення готовності до використання за призначенням існуючого фонду захисних споруд цивільної оборони, утримання їх у належному стані та спорудження нових захисних споруд у Бобринецькому районі на 2007-2011 роки та на період до 2016 року”

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації  Кузьмічової М.С. “Про хід виконання районної програми забезпечення готовності до використання за призначенням існуючого фонду захисних споруд цивільної оборони, утримання їх у належному стані та спорудження нових захисних споруд у Бобринецькому районі на 2007-2011 роки та на період до 2016 року” прийняти до відома.

2. Відзначити, що у 2014 році та протягом І кварталу 2015 року Бобринецькою районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування вжито комплекс заходів, спрямованих на реалізацію завдань Програми забезпечення готовності до використання за призначенням існуючого фонду захисних споруд цивільної оборони, утримання їх у належному стані та спорудження нових захисних споруд у Бобринецькому районі на                                 2007-2011 роки та на період до 2016 року.

3. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації, міській та сільським радам, керівникам підприємств і організацій забезпечити безумовне виконання заходів Програми забезпечення готовності до використання за призначенням існуючого фонду захисних споруд цивільної оборони, утримання їх у належному стані та спорудження нових захисних споруд у Бобринецькому районі на 2007-2011 роки та на період до 2016 року.

4.Взяти до уваги, що виконання завдань Програми у 2014 році та протягом І кварталу 2015 року здійснювалось в умовах проведення антитерористичної операції в Україні, обмеження видатків на державному рівні на реалізацію проектів і заходів регіонального значення. Дані фактори не могли бути враховані на етапі формування Програми.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючу комісію районної ради з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

 

Голова районної ради                                                                 І. ТАНАСІЄНКО

____________________________________________________________________________________

Тридцять сьома сесія Бобринецької  районної ради

шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 травня 2015 року                                                        № 545

 

м. Бобринець

 

Про внесення змін до Переліку об’єктів

спільної власності територіальних

громад сіл та міста району

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення шостої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 24 червня 2011 року № 90 “Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району”, внесеними змінами рішенням двадцять третьої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від  25 жовтня 2013 року № 344 “Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району”,  рішення двадцять сьомої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 05 березня 2014 року № 401 “Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району”, тридцять другої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 31 жовтня 2014 року № 478 “Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району”, рішення тридцять шостої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 27 березня 2015 року № 524 “Про надання згоди на передачу нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл та міста району до державної власності з віднесенням до сфери управління Державної судової адміністрації України”,з метою упорядкування Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району, затвердженого рішенням тридцять другої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 31 жовтня 2014 року № 478 “Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району”, а саме:

- виключити з додатку № 1 та додатку № 4 об’єкт спільної власності територіальних громад сіл та міста району – “Автогаражі управління агропромислового розвитку”, що розташований за адресою вул. Леніна, 80, м.Бобринець Кіровоградської області;

- внести зміни до юридичних адрес загальноосвітніх шкіл та медичних закладів Бобринецького району Кіровоградської області.

2. Викласти додатки № 1, № 3 та № 4 Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району в новій редакції, що додаються.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: охорони здоров'я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім'ї, туризму; бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації.

Голова районної ради                                                                 І. ТАНАСІЄНКО

_____________________________________________________________________________________

Тридцять сьома сесія Бобринецької  районної ради

шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 травня 2015 року                                                        № 546

 

м. Бобринець

Про затвердження технічних документацій

по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок

 

Відповідно до пункту 2.2 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, статті 23 Закону України “Про оцінку земель”, на підставі подання голови Бобринецької районної державної адміністрації, заслухавши інформацію начальника відділу Держземагентства у Бобринецькому районі Гончарука О.В. з питання “Про затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок”

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічні документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, зазначених у переліку згідно з додатком,  а саме:

технічна документація по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок загальною площею 0,2695 га, які відводяться в оренду строком на   49 років громадянину Шапці Анатолію Михайловичу для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва на території Свердловської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області;

технічна документація по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 12,69 га, наданої в оренду громадянину Павлуші В'ячеславу Івановичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сугокліївської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області;

технічна документація по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки загальною площею 98,3328 га, що надається в оренду строком на  14 років Бергеру Сергію Володимировичу для ведення фермерського господарства за адресою: Кіровоградська область, Бобринецький район, на території Володимиро-Іллінської сільської ради (за межами населеного пункту) у східному напрямку від с. Розтичеве;

технічна документація з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 70,0034 га, наданої в оренду фермерському господарству Івашини Володимира Олексійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Павлогірківської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області (за межами населеного пункту).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів.

 

Голова  районної  ради                                                     І. ТАНАСІЄНКО

______________________________________________________________________________________

Тридцять сьома сесія Бобринецької  районної ради

шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 травня 2015 року                                                        № 547

 

м. Бобринець

 

Про звіт про результати фінансово-

господарської діяльності МКП

“Дім Бобринець” за 2014 рік

 

Відповідно до пункту 8 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши звіт директора малого комунального підприємства “Дім Бобринець”  Гречаного В.М., з метою більш ефективного управління майном спільної власності територіальних громад сіл та міста району

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звіт директора малого комунального підприємства “Дім Бобринець” Гречаного В.М. “Про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2014 рік” прийняти до відома.

2. Рекомендувати дирекції малого комунального підприємства “Дім Бобринець” покращити фінансово-економічний стан підприємства за рахунок розширення надання будівельно-ремонтних послуг, якісно і вчасно виконаних замовлень, ефективного використання зданих в оренду нежитлових кімнат.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії: з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури; регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування.

 

Голова районної ради                                                                 І. ТАНАСІЄНКО

_____________________________________________________________________________________

Тридцять сьома сесія Бобринецької  районної ради

шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 травня 2015 року                                                        № 548

м. Бобринець

 

Про внесення змін  до рішення другої сесії

Бобринецької районної ради шостого

скликання від 29 грудня 2010 року № 23

“Про Президію Бобринецької районної ради”

 

Відповідно до пункту 3 статті 43 та статті 57 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 4 розділу І Положення про Президію районної ради, у зв’язку з достроковим припиненням повноважень заступника голови Бобринецької районної ради шостого скликання

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести  зміни до рішення другої сесії Бобринецької районної ради від 29 грудня 2010 року № 23 “Про Президію Бобринецької районної ради”, а саме:

виключити зі складу Президії Бобринецької районної ради Шевченка Сергія Анатолійовича.

2.Затвердити  Президію Бобринецької районної ради у складі:

- Танасієнко Іван  Васильович – голова Бобринецької районної ради;

- Німенко Сергій Іванович – голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації;

- Тарасов Володимир Іванович – голова постійної комісії районної ради з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури;

- Бергер Сергій Володимирович – голова постійної комісії районної ради з питань  агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів;

- Замша Дмитро Антонович – голова постійної комісії районної ради з питань  діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою;

- Сабліна Наталія Анатоліївна – голова постійної комісії районної ради з питань  праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення;

- Татарова Валентина Іванівна – голова постійної комісії районної ради з питань  регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування;

- Різанов Микола Станіславович голова постійної комісії районної ради з питань  охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї, туризму;

- Михайленко Григорій Петрович – депутат Бобринецької районної ради шостого скликання;

- Рибачук Надія Володимирівна – голова депутатської фракції Бобринецької партійної організації ВО “Батьківщина”;

- Голик Анатолій Петрович – голова депутатської фракції Бобринецької районної організації Народної партії.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

 

Голова районної ради                                                                 І. ТАНАСІЄНКО

_____________________________________________________________________________________

Тридцять сьома сесія Бобринецької  районної ради

шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я


від 22 травня 2015 року                                                        № 549

 

м. Бобринець

 

Про внесення змін до складу

постійних комісій Бобринецької

районної ради

 

Відповідно до пункту 2 статті 43,  статті 47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 6.1 Регламенту Бобринецької районної ради шостого скликання, розглянувши заяву депутата Бобринецької районної ради   Шевченка С.А. про роботу у складі постійної комісії районної ради, заслухавши інформацію голови постійної комісії Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації   Німенка С.І.

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до складу постійної комісії Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, а саме:

обрати членом постійної комісії Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації Шевченка С.А.

2. Затвердити склад постійних комісій Бобринецької районної ради в новій редакції, додається.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                                                 І. ТАНАСІЄНКО

 

Додаток

до рішення 37 сесії Бобринецької районної ради шостого скликання

від 22 травня  2015 року № 549

С К Л А Д

постійних комісій

Бобринецької районної ради шостого скликання

1.Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації у складі:

Голова комісії:                    Німенко Сергій Іванович

 

Заступник голови комісії: Музика Валентин Федорович

 

Секретар комісії:                Цесарська Лариса Наумівна

 

Члени комісії:                      Гавриленко Олександр Володимирович

Івашина Володимир Олексійович

Михайленко Григорій Петрович

Олексієнко Людмила Йосипівна

Рибачук Надія Володимирівна

Харчевний Олександр Сергійович

Шевченко Сергій Анатолійович

2. Постійна комісія з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури у складі:

 

Голова комісії:                     Тарасов Володимир Іванович

 

Заступник голови комісії: Плющ Василь Гнатович

 

Секретар комісії:                 Штромілов Анатолій Григорович

 

Члени комісії:                       Гетьман Олександр Юрійович

Рижкова Наталія Віталіївна

Сорочан Олександр Вікторович

Штурко Геннадій Андрійович

 

3. Постійна комісія з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів у складі:

 

Голова комісії:                     Бергер Сергій Володимирович

 

Заступник голови комісії:  Івашина Володимир Володимирович

 

Секретар комісії:                 Романюк Віктор Арсенович

 

Члени комісії:                       Васильєв Олексій Вікторович

Касьянов Станіслав Вікторович

Рижков Володимир Петрович

Сорочан Ростислав Миколайович

Фролов Віктор Вікторович

 

4. Постійна комісія з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою у складі:

 

Голова комісії:                     Замша Дмитро Антонович

 

Заступник голови комісії:  Попов Євген В’ячеславович

 

Секретар комісії:                 Іванова Надія Вікторівна

 

Члени комісії:                       Ільчишина Вікторія Василівна

Кожем’якіна Наталія  Іванівна

Чучуменко Олександр Володимирович

 

5. Постійна комісія з питань праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення у складі:

 

Голова комісії:                     Сабліна Наталія Анатоліївна

 

Заступник голови комісії:  Кучугура Едуард Миколайович

 

Секретар комісії:                 Бережний Олег Миколайович

 

Члени комісії:                       Голик Анатолій Петрович

Доброштан Андрій Іванович

Чернявський Геннадій Миколайович

 

6. Постійна комісія з питань регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування у складі:

 

Голова комісії:                     Татарова Валентина Іванівна

 

Заступник голови комісії:  Петров Олександр Миколайович

 

Секретар комісії:                 Сіренька Ольга Павлівна

 

Члени комісії:                       Дроздова Ганна Григорівна

Панасюк Микола Володимирович

Розсаханов Юрій Миколайович

Темченко Вадим Миколайович

 

7. Постійна комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї, туризму у складі:

 

Голова комісії:                      Різанов Микола Станіславович

 

Заступник голови комісії:  Різун Олексій Леонідович

 

Секретар комісії:                 Петренко Любов Іванівна

 

Члени комісії:                       Дика Тамара Дмитрівна

Трембовецький Анатолій Васильович

Шкрьобка Володимир Іванович

 

_________________________________________________________________________________________________

Тридцять сьома сесія Бобринецької  районної ради

шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 травня 2015 року                                                        № 550

 

м. Бобринець

Про звіт постійної комісії Бобринецької

районної ради з питань діяльності ради,

депутатської етики, регламенту,

законності, об’єднань громадян та

адміністративно-територіального устрою

 

Відповідно до пункту 8 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію голови постійної комісії Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою Замші Д.А.

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою взяти до відома.

 

Голова районної ради                                                                 І. ТАНАСІЄНКО

_____________________________________________________________________________________

Тридцять сьома сесія Бобринецької  районної ради

шостого  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 травня 2015 року                                                        № 551

 

м. Бобринець

 

Про звіт постійної комісії Бобринецької

районної ради з питань промисловості,

енергетики, транспорту, зв’язку та

житлово-комунального господарства,

будівництва і архітектури

 

Відповідно  до пункту 8 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію голови постійної комісії Бобринецької районної ради з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури Тарасова В.І.

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури взяти до відома.

 

Голова районної ради                                                       І.ТАНАСІЄНКО

______________________________________________________________________________________

Рішення районної ради 7 скликання

Архів рішень районної ради 6 скликання

До уваги громадян

Офіс реформ