6 червня - День журналіста України

Шановні журналісти, працівники засобів масової інформації, ветерани сфери, колектив РВО "Новий день"!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем журналіста.

Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об’єктивну картину нашого сьогодення.

Сучасне суспільство неможливо уявити нині без інформації та комунікаційних мереж.

У день професійного свята бажаємо вам творчого натхнення у досягненні вищих висот на журналістській ниві, цікавих подій та високих рейтингів, тиражів.

Нехай творчі задуми реалізуються якнайкраще, а повсякденне застосування світових професійних стандартів стане шляхом до нових звершень.

Голова                                                   Голова районної

районної ради                                      державної адміністрації