Працювала профільна комісія районної ради

2 серпня відбулося засідання постійної комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

З членами комісії працювала заступник голови районної ради Наталія Сабліна.

Члени комісії розглянули єдине питання: Про погодження щодо покладання на Руду І.М., архівіста-бухгалтера комунальної установи “Трудовий архів Бобринецького району” тимчасово виконувати обов’язки завідувача комунальної установи Бобринецької районної ради Бобринецького району” на період відсутності основного працівника.

Інформувала членів комісії із суті питання Альона Почтар, начальник відділу кадрової роботи апарату РДА.

Нагадаймо, минулої п’ятниці, під час чергової шостої сесії депутати не визначилися із кандидатурою на зайняття вакантної посади завідувача комунальної установи Бобринецької районної ради Бобринецького району. Вирішення даного питання перенесли на наступну сесію.

До того часу, як погодили члени профільної комісії, тимчасово виконувати обов’язки завідувача установи буде архівіст-бухгалтер Ірина Руда. За таке рішення депутати проголосували під час комісії одноголосно.