Проведено робочі зустрічі у Кетрисанівці

Заступником голови районної ради Наталією Сабліною разом із заступником  голови районної державної адміністрації Людмилою Сопільняк  проведено робочі зустрічі з головним лікарем КЛЗ  «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького  району» Наталією Кубенко, головою Кетрисанівської сільської ради Олександром Червоняком, медичними та педагогічними працівниками  на базі Кетрисанівської амбулаторії, Кетрисанівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Розглядалися питання координації роботи медичних закладів, що розташовані на території Кетрисанівської сільської ради та стан готовності сільської школи до нового навчального року. Щодо роботи сільських медичних закладів прийнято рішення про проведення розширеної районної наради за участю керівників усіх медичних підрозділів, що діють на території району.