Депутати районної ради працювали в комісії

Сьогодні, 19 жовтня, під головуванням Сергія Косенка відбулося засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури, в якому взяли участь заступник голови районної ради Наталія Сабліна, перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Мельник, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації.

Члени комісії працювали над питаннями порядку денного, які запропоновані на розгляд пленарного засідання сьомої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання. Основним питанням для обговорення на засіданні комісії було «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок».

Постійна комісія вирішила це питання винести на розгляд пленарного засідання сьомої сесії районної ради.