Відбулася сьома сесія Бобринецької районної ради

26 жовтня відбулася сьома сесія Бобринецької районної ради сьомого скликання. На сесії були присутні 21 депутат районної ради. В роботі сесії взяли участь голова Бобринецької районної ради Олена Гадемська, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова районної державної адміністрації Сергій Шавченко та його заступники.

На початку пленарного засідання голова районної ради від імені усіх присутніх привітала депутатів, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження. Користуючись нагодою голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко нагородив грамотою першого заступника голови райдержадміністрації Валентина Мельника за організацію та участь у Покровському ярмарку під час проведення Міжнародної агропромислової виставки “АгроЕкспо – 2016”. Подяки райдержадміністрації отримали  голова Костомарівської сільської ради Галина Ільчишина, Куйбишевської сільської ради Валентина Денисова, Свердлівської сільської ради Віктор Полішук. Також нагороджено учасниць фольклорного ансамблю “Вербиченька” Тетяну Сендзюк й Олену Бодрову, колектив “Веселий настрій” Куйбишевського сільського будинку культури (керівник Валентина Бугаєнко).

До розгляду депутатам було запропоновано 25 питань, серед них зміни до складу районної комісії з питань поновлення прав реабілітованих, затвердження районної програми підтримки органів виконавчої влади у Бобринецькому районі на 2016-2018 роки, внесення змін до Статуту комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради, внесення змін до рішення шостої сесії районної ради сьомого скликання від 29 липня 2016 року № 95 “Про передачу окремих об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району в тимчасове користування Бобринецькій міській раді терміном на один рік”.

Насамперед, було заслухано директора МКП «Дім Бобринець» Віктора Гречаного щодо встановлення тарифу на надання послуги теплопостачання за 1 Г/калорію на опалювальний період 2016/2017 року. Приведення тарифу до економічно обґрунтованого рівня є необхідним заходом для належного функціонування малого комунального підприємства “Дім Бобринець”, для можливості своєчасно та якісно підготувати дахову топкову, внутрішню теплову мережу об’єкту адміністративного призначення, виконати всі заплановані заходи з підготовчих робіт, провести в разі необхідності додаткове фінансування цих робіт за рахунок коштів місцевого бюджету або залучити кошти з інших джерел не заборонених чинним законодавством для безперебійного теплопостачання в опалювальний період 2016/2017 року. Проект зазначеного рішення є актом регуляторного впливу.

Депутатами одноголосо прийняті рішення погодити призначення директором Бобринецького районного будинку дитячої творчості Бобринецької районної ради Тамару Кононенко та директором дитячо-юнацької спортивної школи “Чемпіон” Бобринецької районної ради Віктора Тернюка.

Щодо призначенння завідувача районного архіву виступила депутат районної ради, голова постійної комісії з питань діяльності ради Зоя Секрет, яка довела до відому депутатів рішення комісії стосовно визначення Ірини Рудої єдиною кандидатурою на розгляд сьомої сесії з метою призначення її на посаду  завідувача комунальної установи Бобринецької районної ради «Трудовий архів Бобринецького району», як таку що найбільше відповідає вимогам та має значний стаж роботи у зазначеній сфері. За призначення Ірини Рудої завідувачем районного архіву проголосували всі присутні депутати.