Поминальна панахида у Свято-Миколаївському храмі

21 листопада, до Дня Гідності та свободи у Свято-Миколаївської церкві міста Бобринець відбулась панахида в честь пам’яті  тих, хто віддав своє життя за мир і спокій на українській землі.

В панахиді взяли участь заступник голови районної ради Наталія Сабліна, заступники голови райдержадміністрації Валентин Мельник та Людмила Сопільняк, заступники міського голови Валентин Висоцький та Людмила Кривошея, представники громадських організацій та небайдужі мешканці району.

Після поминальної панахиди до присутніх звернувся отець Юрій, який наголосив на жертовності, яку продемонстрували воїни-захисники  України. Зі словами пошани і вдячності виступили заступник голови районної ради Наталія Сабліна, перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Мельник, заступник міського голови Валентин Висоцький.

Після закінчення поминальної літургії були покладені квіти до пам’ятного хреста, що знаходиться на території храму.