Відбувся реквієм пам’яті до 31-ої річниці Чорнобильської трагедії

Сьогодні, 26 квітня у великому залі адмінприміщення відбувся реквієм пам’яті до 31-ої річниці Чорнобильської трагедії.

У заході взяли участь голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко, заступник міського голови Людмила Кривошея, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Катерина Матягіна, військовий комісар Микола Капітоненко, голова районної громадської організації “Спілка чорнобильців Бобринеччини” Станіслав Сандрак, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, представники підприємств, установ та організацій, громадськість району.

Ведучі заходу нагадали присутнім про події квітня 1986 року, які стали епохальними не тільки в історії України, а й всього людства. Тільки через багато років приходить до нас переосмислення масштабів цієї трагедії і подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Голова районної ради Олена Гадемська висловила глибоку подяку всім героям-чорнобильцям, які зробили крок назустріч біді, показавши світові зразок безмірного героїзму і мужності.

Хвилоною мовчання   була вшанована  пам’ять загиблих ліквідаторів.

Місцеві аматори проникливо та чуттєво виконували тематичні композиції, що не могло не торкнутися найтонших струн душі.