Новий автомобіль швидкої допомоги для Бобринецької ЦРЛ

4 січня на території Бобринецької центральної районної лікарні відбулося урочисте вручення медичним працівникам району нового автомобіля швидкої допомоги, який був придбаний за благодійні кошти фермерського господарства “Івашини В.О.”.

На церемонії вручення були присутні голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чороноіваненко, голова районної ради Олена Гадемська, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Сопільняк, меценат Володимир Івашина, депутати районної ради, громадськість району.

Звертаючись до медпрацівників та всіх присутніх керівництво області та району наголосило, що така небайдужа допомога соціально-активного бізнесу всіляко сприяє розвитку та підтримці медицини Бобринеччини.

За словами головного лікаря Бобринецької ЦРЛ Лариси Семенюк, потреба в придбанні нового автомобіля на баланс райлікарні існувала вже давно, так як була необхідність у додатковому транспортуванні тяжкохворих. І лише нещодавно така можливість стала реальністю.

У ході заходу Олександр Чорноіваненко відзначив Почесною Грамотою Кіровоградської обласної ради голову ФГ “Івашини В.О.” Володимира Івашину за активну життєву позицію та допомогу в придбанні нового автомобіля швидкої допомоги. Також Володимир Олексійович отримав Бойову Подяку від імені керівництва військової частини А4279 за допомогу 57-мій окремій мотопіхотній бригаді з рук військового комісара Миколи Капітоненка.

Після закінчення церемонії вручення автомобіля відбувся огляд відділень центральної районної лікарні, під час якого керівництво області та району поспілкувалося із працівниками та пацієнтами.

Олександр Чорноіваненко, Олена Гадемська та Людмила Сопільняк спільно з Ларисою Семенюк оглянули відділення ранньої діагностики та анестезіології з ліжками інтенсивної терапії. Ознайомилися з позитивними змінами в матеріально-технічному забезпеченні лікарні, а саме оглянули новий придбаний УЗД-апарат.