Відбувся відкритий районний турнір з футболу

1 червня, на спортивному комплексі «Олімпієць», відбувся відкритий районний турнір з футболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, присвячений Герою Соціалістичної Праці Олександру Піньковському. Змагання також були приурочені й до свята Міжнародного дня захисту дітей.

Цього року участь за призові кубки у двох вікових групах виборювали представники 6 територій: Бобринецької міської ОТГ, Буховецької, Верхньоінгульської, Златопільської, Олексіївської й Чарівненської сільських рад.

Змагання урочисто відкривали заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова райдержадміністрації Олег Тертичний, син Олександра Піньковського – Віталій Олександрович.

Переможцями турніру у старшій віковій категорії стали команди Бобринецької міської ОТГ, Верхньоінгульської та Чарівненської громади, які, відповідно, здобули перше, друге та третє місце.

У молодшій віковій групі перше місце посіла команда Бобринецької міської ОТГ, друге – команда Чарівненської громади, третє - Олексіївські футболісти.