Відбулося засідання районного оргкомітету

Нещодавно заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у засіданні районного організаційного комітету з питань підготовки та відзначення на території району Дня державної служби та Дня Конституції України. Членами оргкомітету було спільно обговорено заплановані заходи.

Орієнтовно визначено, що 21 червня у великій залі адміністративного приміщення відбудуться урочистості та святковий концерт до Дня державної служби. Кращі працівники галузі будуть відзначені Грамотами та Подяками, початок заходів о 13 годині.

27 червня о 13.00 годині, напередодні Дня Конституції України, в приміщенні районного Будинку культури буде проведено концерт. Зокрема, відбудеться нагородження провідних працівників від підприємств, установ та організацій району. Після завершення урочистостей із тематичними номерами перед присутніми жителями району та міста виступлять аматори Бобринеччини.