У районі впроваджується соціальна акція

19 червня заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла учась у нараді, на якій обговорювалися питання реалізації на території району соціальної акції "Пам’ятаємо. Підтримуємо. Допомагаємо."

На нараді також були присутні заступник голови районної державної адміністрації Людмила Сопільняк, керівник апарату районної державної адміністрації Галина Карпова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники від установ та громадських організацій району.
Присутніми було обговорено основні положення розпорядження голови облдержадміністрації від 26 березня 2018 року № 181-р “Про проведення в області соціальної акції “Пам’ятаємо. Підтримуємо. Допомагаємо.”

Зазначена соціальна акція проводиться з метою забезпечення дієвого механізму реагування на проблемні питання сімей загиблих учасників антитерористичної операції (працевлаштування, покращення житлових умов, оздоровлення, навчання дітей, психологічна і правова допомога, забезпечення земельними ділянками тощо), а також з метою посилення уваги суспільства до потреб таких сімей.

За підсумками порушених тем під час робочої наради заступником голови райдержадміністрації Людмилою Сопільняк було дано відповідні доручення та встановлено контроль за їх виконанням.